Marché du livre ancien

Résultat de la recherche

Nouvelle recherche

Auteur - Author

Titre - Title

>> Recherche détaillée

Votre commande en trois étapes

1. Ajoutez vos livres au panier de commande en cliquant sur les liens Commander ce livre.

2. Validez votre panier de commande et enregistrez votre adresse de livraison.

3. Après confirmation de la part des libraires de la disponibilité des livres et calcul des frais de port, vous recevrez un message contenant un lien vers le site de paiement sécurisé de Galaxidion.
Vous pouvez alors payer par carte bancaire ou chèque.

Les conditions générales d'utilisation du service Galaxidion.

Choix de la devise

Prix en - Price in

Ressources

La liste des abréviations communément utilisées dans les fiches descriptives des ouvrages.

Le Petit glossaire du Bibliophile.

200 résultat(s). Pages : [ 1 ] 2 

ADAMS Philip C. - The design and construction of removable orthodontic appliances
Bristol, John Wright, 1970.
186pp.with 282 illustrations, cart.cover, 4th ed., 25cm., VG
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

ALDUS A.E.M. - Hoe verzorg ik mijn mond ? Tandheelkunde en homoeopathie
Zwolle, La Rivière & Voorhoeve, 1938.
40pp.geïll., in de reeks Blauw-wit-serie , 21cm., enkele roestplekjes
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 13.20 |  Commander ce livre / order this book

BABBUSH Charles A. - Surgical atlas of dental implant techniques
Philadelphia, Saunders, 1980.
xiv + 326pp.richly illustrated, cloth, 27cm., VG
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 55.00 |  Commander ce livre / order this book

BAKKER B.R. - Voordrachten over de theorie der prothodontie
Utrecht, Tholen, s.d..
155pp.met 80 illustraties, 23cm., enkele stempeltjes, goed, [overdruk uit het Tijdschrift voor tandheelkunde]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

BAKKER B.R. - Zur Theorie der zahnarztlichen Prothetik
s.l., 1930.
115pp., 24cm., softcover, [Off-print from Vierteljahrsschrift für Zahnheilkunde 1929/30], Nicht im Buchhandel , stamp, G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

BALTERS Wilhelm - Theorie und Praxis der totalen und partiellen Prothese
Leipzig, Hermann Meusser, 1935.
vii + 238pp.with 445 illustrations in text, 24cm., hardback (cloth), few foxing
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 18.70 |  Commander ce livre / order this book

BATENBURG R.H.K. - Implants supporting mandibular overdentures. A prospective comparative clinical study
Groningen, 1998.
142pp.with illustrations, 21cm. (in oblong), Academic dissertation (Rijksuniversiteit Groningen, Netherlands, 1998), VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

BAUDIL Flore - L'art dentaire moderne ou Conservation de la denture écrit pour les mères de famille, les jeunes personnes et les élèves dentistes
Bruxelles, P.Avondstond, 1890.
91pp., 17cm., reliure cart., qqs.cachets (ex-libris) et rousseurs, bon état, rare, [L'auteur Flore Baudil était institutrice et chirurgien-dentiste]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

BERDMORE Thomas (& GYSEL C., inl.) - Verhandeling over de gebreken en wangesteldheden der tanden en van het tandvleesch
Alphen aan den Rijn/ Brussel, Stafleu, 1981.
[xx] + xii + 164pp., gecart., stofwikkel, in de reeks Librije der Geneeskonst vol.5, 22cm., Fotomechanische herdruk van de oorspronkelijke uitgeverij (Amsterdam, Albert van de Kroe, 1796)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 17.60 |  Commander ce livre / order this book

BERTRAM C.C. - Geklassificeerde mondorthopaedie
Utrecht, Tholen, 1948.
127pp.met 75 illustraties in tekst & losbladig bijgevoegd: grote uitvouwbare plaat, 23cm., linnen band met goudopdruk
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

BERTRAM C.C. - Geklassificeerde mondorthopaedie
Utrecht, Tholen, 1940.
93pp.met 62 ills. + in bijlage: grote uitvouwbare plaat (overzicht), linnen band, 24cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 26.40 |  Commander ce livre / order this book

BLACK Arthur D. - Exhibit for dentistry at a century of progress, International exposition Chicago 1933-1934. A portrayal of problems of dental health with which is interwoven something of the development of the profession and the history of dental practice
Chicago, Chicago centennial dental congress, 1933.
64pp.richly illustrated, 25cm., illustrated softcover
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

BOISSON René - Les mécaniciens-dentistes et l'exercice illégal de l'art dentaire (Contribution à l'histoire de l'art dentaire en Belgique)
Bruxelles, Hayez, 1948.
161 [i] pp.avec quelques illustrations dans le texte, br.orig., 24cm., Mémoire relatif à la proposition de loi déposé au sénat par mm.Van Eyndonck et Bouweraerts le 8 juillet 1947…
Catalogues : [ DROIT ] [ Recht ] [ Juridica ] [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ BELGIQUE ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

BÖTTGER Hermann - Das Teleskopsystem in der zahnärztlichen Prothetik
Leipzig, Johan Ambrosius Barth, 1973.
125pp.with 213 ills., cloth, VG, in the series Zahnärztliche Fortbildung vol.14
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 16.50 |  Commander ce livre / order this book

BRASSEUR M.E. - Chirurgie des dents et de leurs annexes
Paris, Ballière et fils, s.d. [+/-1889].
[vi] + 102pp.avec 128 figures, 28cm., dans la série Encyclopédie internationale de chirurgie , br.orig. (dos restauré), partiellement non coupé, texte en bon état, peu commun
Catalogues : [ chirurgy ] [ Chirurgie ] [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 82.50 |  Commander ce livre / order this book

BRODMANN Carl - Deutsche Zahntexte in Handschriften des Mittelalters
Wittenberg, 1921.
71pp., 23cm., Academic dissertation [Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Doktorwurde in der Zahnheilkunde der Hohen Medizinischen Fakultat der Universität Leipzig, 1921]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

BRUCK Walther Wolfgang - Das Füllen der Zähne mit Porzellan (System Jenkins) Ein Lehrbuch für Zahnärzte und Studierende
Breslau, S.Schottlaender, 1902.
140pp.with 116 illustrations, 24cm., blue cloth, rare
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 99.00 |  Commander ce livre / order this book

BUNTE H. & MORAL H. - Die Leitungsanästhesie im Ober- und Unterkiefer
Berlin, Hermann Meusser, 1915.
78pp.with 25 illustrations in text, 24cm., softcover, 2nd ed., in the series Sammlung Meusser. Abhandlungen aus dem Gebiete der Klinische Zahnheilkunde Heft 5
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

BUSCH K. - Extraktion der Zähne, ihre Technik und Indikations-Stellung mit Einschluss der Betäubung
Berlin, August Hirschwald, 1899.
57pp.with 33 illustrations in-text, 25cm., cloth, 2nd ed.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

CAMERON W.J. - Diagnosis by transillumination. A treatise on the use of transillumination in diagnosis of infected conditions of the dental process and various air sinuses with a chapter on the electric test for pulp vitality
Chicago, Cameron's Publishing Co., s.d..
64pp.with 55 figures in text (most of them in colour), 23cm., green cloth
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 17.60 |  Commander ce livre / order this book

CEKA - CEKA het universele verankeringssysteem
Antwerpen, CEKA, 1974.
6pp.tekst + 12 platen in kleur (luttele aantekening), goed
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 16.50 |  Commander ce livre / order this book

CHIAVARO Angelo - La mia carriera scinetifica (1889-1920) e la mia prima centuria di lavori in Odontoiatria (1902-1920). My scientific career and my first hundred publications in dentistry
Roma, Tip.Ed. Italia, 1922.
xxxi + 87pp., bilingual: italian-english, 24cm., nice cart.binding
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

COHN Conrad - Cursus der Zahnheilkunde (Ein Hilfsbuch für Studierende Zahnarzte)
Berlin, Fischers Medecin. Buchhandlung, s.d. [end 19th cy.].
xv + 552pp.with illustrations in text, 24cm., cloth, libr.stamp, titlepage missing, else G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

COLEMAN A. - Lehrbuch der zahnärztlichen Chirurgie und Pathologie
Berlin, C.Ash & sons, 1883.
320pp.+ 252 illustrations in-text, 23cm., green cloth with engilded text, small ex-libris stamp, VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 71.50 |  Commander ce livre / order this book

COLES Oakley (& DARIN G., trrad.) - Manuel de prothèse ou Mécanique dentaire (plaques d'or, d'aluminium, de porcelaine, de caoutchouc, base celluloide, etc…, palais artificiels)
Paris, Adrien Delahaye, 1874.
284pp.avec 150 figures, 21cm., br.orig. (dos reatauré), cachet, qqs.rousseurs, peu commun
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 192.50 |  Commander ce livre / order this book

COURTAIX Eug. - Maladies des yeux et maladies des dents. Relations pathologiques entre les yeux et les dents
Paris, Baillière, 1892.
144pp., 23cm., cart. (plats marbrés, dos en toile), petit cachet, bon état
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 88.00 |  Commander ce livre / order this book

CREUGERS Nico H.J. - Clinical performance of adhesive bridges
Nijmegen, 1987.
148pp.with figures in text + 2pp.theses, 24cm., Doctoral dissertation (Katholieke Universiteit Nijmegen, Netherlands, 1987]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

CRUET (& LANNELONGUE, préface) - Hygiene thérapeutique des maladies de la bouche
Paris, Masson, 1899.
xiii + 399pp., reliure toile d'éditeur, 19cm., dans la série Bibliothèque d'hygiène thérapeutique , qqs.rousseurs, bon état
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 55.00 |  Commander ce livre / order this book

DAVIDSON C.L. (red.) - De toekomst van de tandheelkunde - Een bundel essays over diverse aspecten van de tandheelkundige zorgverlening in een toekomstperspectief
Utrecht/ Antwerpen, Bohn, Scheltema & Holkema, 1983.
151pp.met enige ills., linnen band, mooie staat
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

DE BOER Martje - Aspecten van de gebitsontwikkeling bij kinderen tussen vijf en tien jaar. Verslag van een longitudinaal onderzoek bij 442 kinderen
Utrecht, 1970.
xx + 375pp.+ 42 illustraties in bijlage, bijgevoegd: 3pp.stellingen, 24cm., Academisch proefschrift (Rijksuniversiteit te Utrecht, 1970)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

DE GROOT Hendrik - De herkenning en behandeling van tandwortelkysten
Utrecht, 1919.
69pp.met 10 illustraties (waarvan enige buitentekst) + 2pp.stellingen, 23cm., Academisch proefschrift (Rijksuniversiteit te Utrecht, 1919), enkele roestplekjes, goede staat
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 26.40 |  Commander ce livre / order this book

DE JONGE COHEN Th.E. - Die Dimerie der Frontzähne. Ein weiterer Beitrag zur Morphologie des menschlichen Gebisses
Munchen/ Berlin, Bergmann/ Julius Springer, 1926.
pp.273-307, with 61 illustrations, 25cm., softcover, few stamps, G, [off-print from Zeitschrift für Anatomie und Entwicklungsgeschichte … 78.Band Heft 3/4
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

DE JONGE COHEN Th.E. - Die Kronenstruktur der unteren Prämolaren und Molaren - Ein Beitrag zu der Morphologie des menschlichen Gebisses
Utrecht, Van Boekhoven, 1917.
x + 158pp.with figures in text + some plates out-of-text, 24cm., softcover, some foxing, else VG, Academic dissertation [Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Wurde eines Doktors der Zahnheilkunde der Medizinischen Fakultat der Universität Zürich, 1917]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

DE LIVER Joseph - Bijdrage tot de kennis van in de tandheelkunde gebruikte amalgamen
Utrecht, Bosch & zoon, 1932.
120pp.met figuren & tabellen & grafieken (sommige buitentekst en uitvouwbaar), bijgevoegd: 3pp.stellingen, 23cm., Academisch proefschrift (Rijks-Universiteit te Utrecht, 1932)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

DE VOLDERE J. - De physische diagnostiek bij de orthopaedische patiënt
Assen/ Antwerpen, Van Gorcum/ Standaard, 1967.
[vi] 120 pp., gecart.band met goudopdruk, mooie staat
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

DE VRIES J.J. - De gevoelloosmaking van tanden en kiezen in de onder- en bovenkaak
Groningen, Gebr. Hoitsema, 1928.
99pp.met 24 illustraties, linnen band, 21cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

DELABARRE M.A. (fils) - Des accidents de dentition chez les enfants en bas age et des moyens de les combattre
Paris, J.-B. Baillière, 1851.
xvi + 135 [iv] pp.avec planches sur bois, 1e édition, 21cm., belle reliure demi-toile moderne, bel état
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 220.00 |  Commander ce livre / order this book

DICKINSON W. Howship - The tongue as an indication in disease, being the Lumleian lectures delivered at the Royal College of Physicians in march 1888
London, Longmans, Green and co., 1888.
viii + 114pp.with some figures in text & 4 plates in colour, + 24pp. (Editor's catalogue), 23cm., editor's cloth, small stamp, G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 121.00 |  Commander ce livre / order this book

Divers authors - Kurzes Repetitorium der Zahnheilkunde als Vademecum für die Klinik und Praxis sowie als Katechismus für die Prüfungen. Gearbeitet nach den Werken und Vorlseungen von Baume, Coleman, Muller, Richter, Scheff, Witzel u.a.
Leipzig-Wien, Breitenstein.
iv + 78pp., hardback (cart.cover, spine in cloth with engilded title), 18cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 49.50 |  Commander ce livre / order this book

Divers authors - Practical manual of dental casting, being the recorded experiences of many able and eminent men in the dental profession
Toledo (Ohio), The Ransom & Randolph Co., 1913.
248pp.richly illustrated, 24cm., cloth, Reprinted from The Dental Summary 1909-1913, 2nd edition revised and enlarged, in the Progressive Series vol.1, stamp, VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

Divers authors - The advance of the dental profession. A centenary history of the British Dental Association 1880-1980
London, The British Dental Association, 1979.
ix + 289pp.+ frontispice & plate, cloth, dustwrapper, 22cm.
Catalogues : [ History ] [ Geschiedenis ] [ Engeland ] [ England ] [ tandartsenij ] [ odontology ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 26.40 |  Commander ce livre / order this book

Diverse auteurs - De bestrijding van tandsteen door Solidox tandpasta (verzameling van publicaties van vooraanstaande tandheelkundigen)
Rotterdam, Solidox Mij.voor tandhygiëne, s.d. [1930's].
123pp.geïll., 16cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

Diverse auteurs - Gedenkboek 1910-1935 Nederlandsche Vereeniging tot bestrijding van het tandbederf Het Ivoren Kruis
s.l., 1935.
203pp.geïll., wat gebruiksslijtage, goede staat
Catalogues : [ Nederland ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 29.70 |  Commander ce livre / order this book

Diverse auteurs - Tijdschrift voor Tandheelkunde. 40e jaargang juli 1933 aflevering 7: Jubileumnummer
Utrecht, Tholen, 1933.
pp.461-579 met illsutraties & platen buiten tekst, met enige geïllustreerde pagina's publiciteit, 23cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 24.20 |  Commander ce livre / order this book

DOLLINGER-BANFAL Eva - Die Entwicklung der Zahnheilkunde in Ungarn bis zur Grundung der Zahnmedizinischen Fakultät in Budapest (1955)
s.l., 1979.
[xii] + 130pp., 21cm., softcover, VG, Academic dissertation (Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Zahnarztlichen Doktorwurde der Hohen Medizinischen Fakultat der Universität zu Köln, 1979]
Catalogues : [ hungary ] [ Hongarije ] [ History ] [ Geschichte ] [ Geschiedenis ] [ tandartsenij ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

DROGE G.G.J. - Porcelein in de tandheelkunde
Tilburg, Drukkerij Henri Bergmans, 1943.
240pp.met 279 illustraties + 2pp. bijlage , gecart.band (linnen rug), 27cm., 1e druk, goede staat
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

DUTERLOO H.S. - In vivo implantation of the mandibular condyle of the rat. An experimental investigation of the growth of the lower jaw
Nijmegen, 1967.
112pp.+ 2pp.theses, 24cm., [Doctoral dissertation, Katholieke Universiteit te Nijmegen - Netherlands, 1967]
Catalogues : [ Biology ] [ Biologie ] [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 29.70 |  Commander ce livre / order this book

EGNER A. - Aluminium-Arbeiten für Zahnärzte. Darstellung von Zahnersatzstücken: Aluminiumkautschuk- und Aluminiumlötgebissen unter besonderer Berücksichtigung von Spencemetall
Oppeln, Georg Maske, 1901.
ix + 135pp.with ills.in text + 1 plate out-of-text in colour, 24cm., cart. (marbled plates, spine in cloth with engilded title), small stamp, VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 77.00 |  Commander ce livre / order this book

ELBRECHT A. - Systematik der abnehmbare partiellen Prothese
Leipzig, Hermann Meusser, 1937.
viii + 187pp.with 253 illustrations in text + joint: 6 loose plates in colour out-of-text, 25cm., cloth, 1st edition
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

ELIAS B.A.M. - Tandheelkunde
Leiden, Stenfert Kroese, 1946.
[viii] 186pp.met 97 illustraties in tekst, linnen band, 24cm., in de reeks De medicus practicus en de specialistische geneeskunde vol.VIII
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 19.80 |  Commander ce livre / order this book

ENGELS S.E.W. - Retentie en resorptie. Een retrospectief klinisch vergelijkend onderzoek naar de resultaten van de prothetische behandeling bij atrofie van de onderkaak met of zonder vestibulum-mondbodem-plastiek
Amsterdam, Rodopi, 1986.
Volledig in 2 delen: [viii] + 193pp.met ills. + 115pp.bijlagen + losbladig: 2pp.stellingen, 22cm., Academisch Proefschrift (Vrije Universiteit te Amsterdam, 1986)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

ESSIG Chas. J. - Dental metallurgy : a manual for the use of dental students
Philadelphia, The S.S.White Dental MFG, 1888.
268pp.with some illustrations in text, 2nd revised edition, 19cm., cloth (bit used), G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

FAULHABER Bernhard & NEUMANN Robert - Die chirurgische Behandlung der Wurzelhauterkrankungen. Schleimhautaufklappung, Wurzelspitzenresektion und Replantation. Ein Leifaden für die Praxis
Berlin, Hermann Meusser, 1912.
146pp.with 81 illustrations in text + 12 plates out-of-text, 24cm., cloth
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 26.40 |  Commander ce livre / order this book

FICK J.M. - Yoghurt en tandcaries - experimenteel en epidemioligsch onderzoek naar de cariogene eigenschappen van yoghurt
Utrecht, Tholen, s.d..
vii + 138pp., 25cm., blauwlinnen band met goudopdruk, in de reeks Tandheelkundige monografieën vol.2
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

FISCHER Guido - Die lokale Anästhesie in der Zahnheilkunde, mit spezieller Berucksichtigung der Schleimhaut- und Leitungsanästhesie. Kurz gefasstes Lehrbuch für Zahnärzte, ärzte und Studierende
Berlin, Hermann Meusser, 1911.
[viii] + 171pp.with 81 illustrations in text (some of them in colour) + 7 plates out-of-text, 25cm., cloth, 2nd ed.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

FISH Wilfred E. - An experimental investigation of enamel, dentine and the dental pulp
London, John Bale, sons & Danielsson, 1933.
viii + 117pp.with 8 colour plates & 51 black and white illustrations out-of-text, 25cm., green editor's cloth, VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 66.00 |  Commander ce livre / order this book

FITZGERALD John - Pyorrhoea Alveolaris and its relations to general medicine
London, The Medical Publishing Company, s.d. [+/-1900].
[12] 86 [i] pp.with some illustrations in text, cloth, 2nd ed., 19cm., few foxing
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

FLETCHER Thomas (& PARREIDT Jul., transl.) - Praktische Metallurgie fur Zahnartze
Leipzig, Arthur Felix, 1881.
66pp.+ 22 [iv] pp.catalogue with illustrations, cloth, 19cm., small piece detached from titlepage (not affecting text), Good copy
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

FOULKS William C. (& DARIN G., trad.) - Questions et réponses sur la pathologie & la thérapeutique dentaires
Paris, C.Ash et fils, 1886.
80pp.+ 24pp.catalogue illustré d'éditeur, reliure cart. (plats marbrés, dos en toile noire avec titre doré), 22cm., cachet, bon état
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 55.00 |  Commander ce livre / order this book

FRIPP S.T. - Impression taking and denture making
London, De Trey & co., s.d..
72pp.with 44 illustrations in text, 19cm., cloth
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

GALIPPE V. - Etude sur l'hérédité des anomalies des maxillaires et des dents. Hérédité similaire, hérédité dissemblable
Paris, Felix Alcan, 1902.
80pp.avec figures dans le texte, br.orig., 25cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

GERAUDLY - Abhandlung von den Zahnkrankheiten, nebst der Kunst, die Zähne schon wiess und gesund zu erhalten
Heidelberg, Alfred Huthig Verlag, 1982.
[viii] + 116 [iv] pp., hardback, 18cm., VG, [Reprint from the original 1754-edition], in the series Historische Zahnmedizin
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

GILBERT Walter V. - Notes on dental porcelain
Philadelphia/ London, The S.S.White Dental Manufacturing Co./ Claudius Ash & sons, 1905.
126pp.with over 100 practical illustrations, 1st edition, 22cm., cloth, few small stamps
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 49.50 |  Commander ce livre / order this book

GOSLEE Hart J. - Principles and practice of crown and bridgework (A practical, systematic and modern treatise upon the requirements and technique of artificial crown and bridgework)
New York, The Consolidated Dental MFG, 1907.
[viii] + 513 + vii pp.with 917 illustrations, 2nd edition, 24cm., cloth (bit used)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

GOSLEE Hart J. - Principles and practice of crown and bridgework (A treatise upon the modern methods of restoring natural teeth, and of replacing missing teeth by means of artificial crown and bridgework)
Brooklyn, Dental Items of Interest Publishing Co..
viii + 478pp.with 420 illustrations, 5th edition, 24cm., brown cloth, VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

GREEN Jacob W. - Greene Brothers' Clinical course in dental prosthesis (plate-work) in three printed lectures. New and advance-test methods in impression, articulation, occlusion, roofless dentures, refits and renewals
Detroit, Detroit Dental Manufacturing Co., 1916.
xiv + 224pp.with illustrations in text + 10pp.of publicity (illustrated), 23cm., green cloth, 3rd edition revised (1916), some shelfwear at ends of spine, Good copy
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

GREENFIELD A.L. - Interpretation of dental radiographs
Rochester (New York), Ritter Company, 1947.
83pp.with 117 illustrations, softcover, 23cm., VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 16.50 |  Commander ce livre / order this book

GREENFIELD A.L. - Das Lesen dentaler Röntgenbilder
Durlach, Ritter, 1936.
76pp.with 118 illustrations in text, 23cm., hardback (cloth), some foxing, G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

GROENEVELD A. - Dental caries - some aspects of artificial caries lesions examined by contact-microradiography
Utrecht, Drukkerij Elinkwijk, 1974.
89pp.with ills.+ 3pp.theses, Doctoral dissertation [at the Rijksuniversiteit Utrecht, Netherlands, 1974]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 29.70 |  Commander ce livre / order this book

GRUNWALD L. - Krankheiten der Mundhöle, des Rachens und der Nase (Kurzgefasstes Lehrbuchund Atlas der). Teil II: Atlas
Munchen, Lehmann's Verlag, 1912.
viii + 80pp.+ 57 plates out-of-text in colour + 27pp.editor's catalogue with illustrations, 19cm., green cloth, 3rd ed., in the series Lehmann's Medizinischen Handatlanten Band 4, few foxing
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

GUTTMANN Alfred - Die Porzellan-Schliff-Fullung. Neue Methoden zum füllen centraler und nicht centraler Cavitäten mit Porzellan unter Anwendung selbstgefertiger konischer Porzellan-Schliffe
Berlin, C.Ash & Sons, 1903.
96pp.with 88 illustrations, 23cm., cloth, stamp, G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

GUTTMANN Georg - Die Technik der Harnuntersuchung und ihre Anwendung in der zahnärztlichen Praxis
Berlin, Hermann Meusser, 1912.
94pp.with 15 ills.in text & 3 plates out-of-text in colour, 2nd revised ed., 20cm., cloth (bit used), G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

HARE Thomas - A view of the structure, functions and disorders of the stomach and alimentary organs of the human body
London, Longman, Hurst, Rees, …, 1821.
xii + 300pp.+ 2 engraved plates out-of-text (with 14 figures), with 4pp.of publicity (editor's catalogue), cart.cover (some use: corners bumped), 23cm., G
Catalogues : [ Stomatologie ] [ Anatomy ] [ ANATOMIE ] [ tandartsenij ] [ odontology ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 176.00 |  Commander ce livre / order this book

HEDOU Henri - Recherches d'ordre chimique, bacteriologique et therapeutique sur les dents et les caries dentaires
Nancy, Rigot et cie., 1919.
104pp., br.orig., 26cm., cachet, bon état
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 27.50 |  Commander ce livre / order this book

HEINEMANN Oskar - Die Wurzelfüllung - Leifaden für die Behandlung Pulpakranker und Pulpaloser Zähne
Berlin, Hermann Meusser, 1928.
vii + 117pp.with 24 illustrations in text, 24cm., cloth, 2nd enlarged edition
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

HEINRICH E. - Rationelles Arbeiten in der Zahnheilkunde. Ein Beitrag zur Minderung des Aufwandes an Arbeit, Zeit und Geld
Berlin, Berlinische Verlagsanstalt, 1952.
xvi + 343pp.with 379 illustrations, blue cloth (spine faded), 24cm., 4th revised edition
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 18.70 |  Commander ce livre / order this book

HEINRICH Erich - Unsere patienten und wir - Psychologische Grundlagen und ihre praktische Auswertung für den Erfolg in der zahnärztlichen Praxis
München, Lehmann's Verlag, 1933.
158pp.with 9 ills., cloth, G
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 18.70 |  Commander ce livre / order this book

HIRSCH Friedrich - Practische Bemerkungen über die Zahne und einige Krankheiten derselben, nebst einer Vorrede vom Herrn Geheimen Hofrath und Professor Just Christian Loder
Heidelberg, Alfred Huthig Verlag, 1982.
xx + 180pp., hardback, 18cm., VG, [Reprint from the original edition: Jena, in der akademischen Buchhandlung, 1801], in the series Historische Zahnmedizin
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

HOLLAENDER L. - Das Füllen der Zähne
Leipzig, Arthur Felix, 1896.
xi + 200pp.with 106 illustrations in text, + 8pp.of publicity, 3rd revised edition, blue cloth, 23cm., few small stamps, else VG
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 55.00 |  Commander ce livre / order this book

HOLLAENDER L. - Die Extraction der Zähne (für Arzte und Studirende)
Leipzig, Arthur Felix, 1882.
viii + 68pp.with 41 illustrations, 2nd ed., small stamp, cart. (some use at ends)
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

HOLLAENDER L. - Die Extraction der Zähne (für Arzte und Studirende)
Leipzig, Arthur Felix, 1894.
viii + 97pp.with 54 illustrations, blue cloth, 4th ed., small stamp
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

HOTZ R. - Orthodontische Fortbildung für den prakt. Zahnarzt
Bern, Hans Huber, 1947.
134pp.with 204 ills., 23cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 22.00 |  Commander ce livre / order this book

JANSEN Hendrik Jacobus - Zur Kasuistik des Schleimhautlupus und des Lupuskarzinoms im Bereiche der Mundhöhle
s.l., 1937.
103pp.with ills., 24cm., Academic dissertation [Inaugural Dissertation zur Erlangung der zahnmedizinischen Doktorwürde der Hohen Medizinischen Fakultat der Westfälischen Wilhelms-Universität Münster i.W., 1937]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

JEANNERET Rudolf - Leitfaden fur den Phantomkurs der konservierenden Zahnheilkunde
Leipzig, George Thieme, 1931.
98pp.with 138 illustrations, 25cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

JESSEN Ernst - Was muss eine Mutter von den Zahnen ihres Kindes wissen ? Was muss ein jeder von seinem eigenen Zahnen wissen ?
Berlin, Bong & Co., 1922.
64pp.with 12 illustrations, softcover (spine bit repaired), 17cm., G
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 15.40 |  Commander ce livre / order this book

JOHNSON C.N. & BAKKER B.R. (bewerking) - Theorie en praktijk van het vullen der tanden (naar de vierde Amerikaanse uitgave)
Amsterdam, Scheltens & Giltay, 1910.
[vi] + 324pp.geïll., halflinnen band, 24cm.,
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

JOHNSON C.N. - Principes et technique de l'obturation des dents
Paris, Société Française de Fournitures Dentaires, 1903.
ix + 343 + iv pp.avec plus de 100 illustrations dans le texte, 25cm., belle reliure cart. (plats marbrés, dos en toile avec titre et faux-nerfs dorés), 2 petits cachets, [traduit de la seconde édition et annoté par Paul E.Gires et Georges Robin]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 82.50 |  Commander ce livre / order this book

JOHNSON C.N. - Principles and practice of filling teeth
Philadelphia/ London, The S.S.White Dental Mfgg.Co./ Claudius Ash, 1902.
299pp.with 100 illustrations, 2nd edition revised and enlarged, cloth, 24cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 49.50 |  Commander ce livre / order this book

JUNG Carl - Das Füllen der Zähne und die verwandten Arbeiten
Leipzig-Wien, Franz Deuticke, 1905.
vii + 295pp.with 276 illustrations, 24cm., softcover, stamp
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 55.00 |  Commander ce livre / order this book

KALK W. - Het kunstgebit een blij gebit ?
Alphen aan den Rijn, Stafleu & Tholen, 1979.
380pp.met ills. en grafieken, linnen band met goudopdruk, in de reeks Tandheelkundige monografieën vol.XXVII, mooie staat
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

KALSBEEK Huibrecht - Schooltandverzorging - een sociaal-tandheelkundig onderzoek bij recruten
Rotterdam, Bronder-Offset, 1972.
291pp.geïllustreerd met grafieken en tabellen, 23cm., Academisch proefschrift (Rijksuniversiteit te Utrecht, 1972), [ The school dental service in the Netherlands. A socio-dental study in military recruits , with a summary in english]
Catalogues : [ Onderwijs ] [ Nederland ] [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 33.00 |  Commander ce livre / order this book

KANTOROWICZ A. (hrsg.) - Tagesfragen der chrirugischen konservierenden und technischen Zahnheilkunde - Vorträge aus den Fortbildungslehrgängen des Zahnärztlichen Instituts der Universität Bonn
Berlin, Berlinische Verlagsanstalt, 1929.
[viii +] 172pp.with ills., 2nd ed., cloth, few fowing, G
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

KAPOSI H. & PORT G. - Chirurgie der Mundhöle. Leitfaden für Mediziner und Studierende der Zahnheilkunde
Wiesbaden, J.F.Bergmann, 1912.
viii + 248pp., with 118 illustrations, 25cm., cloth, 2nd edition, cloth
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

KAPTEIN Maarten Leendert Adrianus - Dental implants in augmented sinus floors - a clinical evaluation of implants and superstructures in atrophic maxillae, grafted with autogenous bone and opposed by dentate mandibles
s.l., 1998.
144pp.with some ills. + 2pp.of theses, 24cm., Academic dissertation (Universiteit Utrecht, 1998), VG, [ Tandheelkundige implantaten in verhoogde sinusbodems , met een samenvatting in het Nederlands]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 38.50 |  Commander ce livre / order this book

KÄYSER A.F., PLASMANS P.J. & SNOEK P.A. - Het gemutileerde gebit en de behandeling ervan door middel van kroon- en brugwerk
Alphen aan den Rijn/ Brussel, Stafleu & Tholen, 1980.
xiii + 290pp.met ills., linnen band met goudopdruk, in de reeks De Nederlandse bibliotheek der tandheelkunde vol.10, mooie staat
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

KAYSER A.F. - De gebitsfuncties bij verkorte tandbogen - een klinisch onderzoek bij 118 volwassenen
Nijmegen, Janssen, 1975.
94pp., 24cm., Academisch proefschrift (Katholieke Universiteit te Nijmegen, 1976), [ Shortened tootharches and oral functions. A clinical investigation of 118 adults , with a summary in English]
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 29.70 |  Commander ce livre / order this book

KELLS Edmund C. - Three score years and nine
New Orleans, Edmund Kells, 1926.
x 563pp.with 182 illustrations, cloth, cm., VG
Catalogues : [ Dentistry ] [ tandheelkunde ] [ MEDECINE ] [ Geneeskunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

KNAP M. - Leerboek voor de klinisch-conserveerende tandheelkunde
Soerabaia, Kolff, 1934.
198pp.met ingekleefde illustraties + platen buiten tekst, gecart., 25cm.
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 44.00 |  Commander ce livre / order this book

KNAPP Miland A. - Knapp's System der Zahn-Regulirung mittelst fertiger Richtmaschinen. Ohne Löthen sofort anwendbar
Philadelphia, The S.S.White Dental Manufacturing Co., 1899.
52pp.richly illustrated, 24cm., nice cart.cover, small ex-libris stamp
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 66.00 |  Commander ce livre / order this book

KOHLER Ludwig - Das Aufstellen einer ganzen Prothese und ihre Fertigstellung (Neue Regeln und Fehlerkontrollen)
Berlin, Berlinische Verlagsanstalt, 1939.
129pp.with 58 illustrations, 23cm., 2nd enlarged edition
Catalogues : [ tandartsenij ] [ odontology ] [ Odontologie ] [ Dentistry ] [ tandheelkunde ]

Cet ouvrage vous est proposé par la Boekenantiquariaat de Lezenaar.
Euro 25.30 |  Commander ce livre / order this book

Copyright © 1997-2012. Galaxidion, Marché du livre ancien ou épuisé sur Internet.
Galaxidion.com est une enseigne de la société « Loisirs et Culture ».
Webmaster : contact@galaxidion.com ·