
1. Ajoutez vos livres au panier de commande en cliquant sur les liens Commander ce livre.
2. Validez votre panier de commande et enregistrez votre adresse de livraison.
3. Après confirmation de la part des libraires de la disponibilité des livres et calcul des frais de port, vous recevrez un message contenant un lien vers le site de paiement sécurisé de Galaxidion.
Vous pouvez alors payer par carte bancaire ou chèque.
Les conditions générales d'utilisation du service Galaxidion.
La liste des abréviations communément utilisées dans les fiches descriptives des ouvrages.
AUBERT Marcel - La France Glorieuse au moyen age - de Philippe-Auguste à François I
Paris, R.Laffont, 1947.
185pp.+ planches, br., 9e éd., peu usé, bon état
Catalogues : [ PEINTURE ] [ sculptuur ] [ SCULPTURE ] [ architectuur ] [ ARCHITECTURE ]
AVERMAETE, Roger - De la sculpture
Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.97-128 ill. dans la série « Synthèse des Arts » N°4
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
AVERMAETE Roger - Henri Puvrez
Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1950.
15pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks Monographieën over Belgische kunst , gecart. met stofwikkel (scheurtje in rug), [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, G]
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Belge ] [ Art ] [ Belgian ] [ belgische ]
AVERMAETE Roger - Ianchelevici
Bruxelles, Arcade, 1976.
111pp.richment illustré en couleurs et en n/bl, reliure toile, jaq.ill., sous étui cart., 30cm., exemplaire numéroté sur papier chiffon (no.232), bel état
Catalogues : [ Belgium ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ sculmpture ] [ Art ]
BALTRUSAITIS Jurgis - Art sumérien, Art roman
Paris, Ernest Leroux, 1934.
94pp.avec 40 illustrations dans et hors-texte, 24cm., br.orig., texte très frais sauf quelques rares rousseurs, dans la série Forme et Style. Essais et mémoires d'art et d'archéologie , bon état, S83416
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Mediaevalia ] [ Middeleeuwen ] [ Archaeology ] [ ARCHEOLOGIE ]
BEKAERT Maurice - Nos artistes à l'étranger ; Josse de Corte, sculpteur Yprois 1627-1679
Bruxelles, Ed.Lyon-Claesen, s.d. [+/- 1920's].
21pp.avec illustrations dans le texte, br.orig., 27cm., bon état, rare, S81221
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Venetië ] [ Venice ] [ italy ] [ ITALIE ]
BEKKERS L. & BAUDSON P. - Hilde Van Sumere
s.l., Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap - Dienst Kunstverspreiding, 1982.
62pp.geïll., 24cm., goede staat, S73669
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ Art ] [ kunst ]
BENOIST Luc - Coysevox
Paris, Plon, 1930.
150pp.+ 32 planches hors-texte (contient bibliographie, catalogue des oeuvres, tableau de la famille & tableau chronologique), dans la série Les maitres de l'art
Catalogues : [ France ] [ Frankrijk ] [ SCULPTURE ] [ monograhie ] [ Monografie ]
BENTEIN-STOELEN M.-R. - Middelheim - katalogus van de verzameling (Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst - Musée de sculpture en plein air - Open air museum of sculpture - Freiluftmuseum für Plastik)
Antwerpen, Openluchtmuseum voor beeldhouwkunst Middelheim, +/- 1970, xii + 176pp.tekst + 6pp.kleurenills. + 247 zw./w.buitentekstills., in originele uitgevers(ring)map, mooie staat
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
BLANCK Horst - Wiederverwendung alter Statuen als Ehrendenkmäler bei Griechen und Römern
Köln, 1963.
vi + 124pp., 21cm., softcover, G, (doctoral dissertation, Universität zu Köln)
Catalogues : [ Art ] [ kunst ] [ SCULPTURE ] [ ANTIQUITÉ ] [ Antiquity ]
BOUVY D.P.R.A. - Middeleeuwsche beeldhouwkunst in de Noordelijke Nederlanden
Amsterdam, Balkema, 1947.
vi + 249pp.+ 224 illustraties buitentekst, linnen band, goede staat
Catalogues : [ Kunstgeschiedenis ] [ Nederland ] [ Mediaevalia ] [ Middeleeuwen ] [ SCULPTURE ]
BUSCHMANN P. - De keurtentoonstelling van Belgische Meesters (1830-1914) [in: Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst 19e jaargang]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1920.
32pp. + 160 buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (rug hersteld), luttele roestvlekjes, goede staat, S76566
Catalogues : [ BELGIQUE ] [ België ] [ Belgicana ] [ SCULPTURE ] [ PEINTURE ]
BUSSE Joachim - Internationales Handbuch aller Maler und Bildhauer des 19. Jahrhunderts (Busse-Verzeichnis) [International directory of all XIXth century painters and sculptors Busse-Index]
Wiesbaden, Busse, 1977.
72 + 1403pp.+ some plates out-of-text, 30cm., red binding (plastified, small library label on spine), else VG, [texts in 5 languages; german, french, english, italian & spanish]
Catalogues : [ PEINTURE ] [ Paintings ] [ schilderkunst ] [ SCULPTURE ] [ standardwork ]
BUTTURINI Francesco (ed.) - Richard Hess. Rassegna Internazionale di Scultura, Città di Abano Terme (1991)
, Ghelfi, 1991.
116pp.with ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, 28cm., VG, [text in Italian]
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
BUTTURINI Francesco & LAMBARELLI Roberto - Richard Hess
Verona, Gelphi, 1993.
61pp.with ample ills.out-of-text in colour and bl/w, softcover, 24cm., VG, [text in Italian]
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
CARTIER E. - Le sculptures de Solesmes
Paris/ Bruxelles, Palmé/ Lebrocquy, 1877.
146pp.+ 1 plan hors-texte, Nouvelle édition augmentée d'une étude sur le plan primitif de l'église abbatiale de saint-Pierre, br.orig. (dos restauré), 24cm., édition sur papier de luxe
Catalogues : [ bénédictins ] [ O.S.B. ] [ religion ] [ Religie ] [ Abdij ] [ Abbaye ]
CELLINI Benvenuto (& ALTOMONTE Antonio, introd.) - Due trattati - uno intorno alle otto principali arti dell'oreficeria, l'altro in materia dell'arte della scultura ; dove si veggono infiniti segreti nel lavorar le figure di marmo, & nel gettarle in bronzo
Modena, Aldine, 1983.
23 + [145] pp., cloth, dustwrapper, in blue slipcase, VG, text in italian, [Anastatic reprint of the 1568-edition, Fiorenza, per Valente Panizij & Marco Peri]
Catalogues : [ TECHNIQUE ] [ Techniek ] [ Beeldhouwen ] [ Esthétique ] [ Aesthetics ] [ Esthetica ]
CEYSENS Willy - Sculpturen - Willy Ceysens
Hechtel, W.Ceysens, 1994, 214pp.rijkelijk geïll., linnen band en stofwikkel, beperkte oplage 2.000ex.
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ heemkunde ] [ Art ] [ kunst ] [ België ]
CHRISTOPHE Lucien - Constantin Meunier
Anvers, De Sikkel, 1947.
16pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte (buste), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (petite déchirure/manque), dans la série Monographies de l'art belge
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Belge ] [ Art ] [ Belgian ] [ kunst ]
CLERINX L. & DETHIER H. - Robert Vandereycken
Hasselt, Concentra Group, 1992.
318pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur, gesgineerd met opdracht door de kunstenaar, 32cm., linnen band, geïllustreerde stofwikkel, lichte vochtschade onderaan laatste pagina's (licht gegolfd), zoniet in mooie staat, S80127
Catalogues : [ Hasselt ] [ Belgicana ] [ Vlaanderen ] [ limburgensia ] [ schilderkunst ]
COCK Maria & BLICKX Arseen - Theo Blickx (1875-1963). Oeuvrecatalogus
Deurne, Eigen beheer, 1998.
167pp.rijkelijk geïllustreerd in kleur en zw/w, 31cm., geïll. gecart. band, mooie staat, [bevat biografie, bibliografie en catalogue raisonné van deze Mechelse kunstenaar), S79776
Catalogues : [ mechelen ] [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ] [ België ] [ SCULPTURE ]
COENEN J. - Limburgsche beelden uit de XVIe eeuw
Peer, Kunst Adelt, 1926.
29pp., 22cm., themanummer van het tijdschrift Kunst Adelt jg.5 nr.1/2 (15 juli/15 october 1926), stempeltje, goed, L75841
Catalogues : [ Gothiek ] [ kunst ] [ religieuze ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ]
Collectif (MARIEN F., DIDIER R. e.a.) - Annales de la société d'archéologie, d'histoire & de folklore de Nivelles & du Brabant Wallon, tome XXII (1973)
Nivelles, Musée de Nivelles, 1973.
211pp.avec figures dans le texte, 24cm., br., bon état, [contient e.a.: MARIEN F., La franchise de Braine-l'Alleud au moyen âge, pp.15-79; DIDIER R., Contribution de l'étude de la sculpture gothique tardive dans le Brabant méridional, pp.89-210], B75932
Catalogues : [ kunst ] [ Art ] [ sculpure ] [ Mediaevalia ] [ Middeleeuwen ]
COLLECTIF - Bruxelles: témoins immobiles - Brussels: Silent witnesses - Brüssel: Stille Zeugen - Brussel: Stille getuigen [Sculpture in Brussels]
Bruxelles, IBM, s.l..
121pp.of which 81pp.photographs of sculpture in Brussels, VG
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Belge ] [ Art ] [ kunst ] [ belgische ]
Collectif - La revue d'art (nouvelle série de L'art flamand et hollandais). Revue mensuelle illustrée. 19-20e année nos.10-11-12 (octobtre-novembre-décembre 1922-1923) [traîte e.a. de Jacopo de Barbari & Marguerite d'Autriche]
Antwerpen, La revue d'art, 1922-1923.
pp.65-120 avec ills. + planches hors-texte (bl./n.), 29cm., br.illustrée, qqs.rousseurs, bon état, [contient e.a.: BAUTIER Pierre, Jacopo de Barbari et Marguerite d'Autriche; les débuts de l'Italianisme dans l'art des Pays-Bas (pp.65-89 avec 12 ills.) & CASIER Joseph, Une tête de Christ de la Cathédrale d'Arras (pp.90-97 avec 4 ills.) & HUDIG Ferrand, Quelques vitraux du 16me siècle (pp.98-112 avec 12 ills.)], S76557
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ PEINTURE ] [ schilderkunst ] [ Glasramen ] [ Vitraux ]
CONINCKX Hyacinthe-J.-B. - Notes intéressant Luc Fayd'herbe sculpteur malinois du XVIIe siècle
Malines, Godenne, 1912.
15pp.+ frontispice (portrait), 29cm., br.orig.(dos restauré), dédicacé par l'auteur, non coupé, sur papier de luxe, extrait du T.XXII du Bulletin du Cercle Archéologique littéraire & artistique de Malines
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ SCULPTURE ] [ mechelen ] [ Malines ]
CONRARDY Joseph - Frans Huygelen et son oeuvre [°1878-1940]
Bruxelles, Revue sincère, 1925.
pp.207-226 + 17 planches hors-texte, article dans La revue sincère Année 3 nr.5 (15 février 1925) [pp.207-272, contient également: CONRARDY Joseph: le peintre A.-P.Duerinckx, pp.235-237 avec 2 ills.], bel état
Catalogues : [ Belge ] [ Art ] [ SCULPTURE ] [ Belgian ] [ belgische ]
CORBET August - Mark Macken
Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 28pp.ills.hors-texte, couv.cart.ill., dans la série Monographies de l'art belge , ex.nummeroté nr.152, [texte en français], traduction française de Paul Neuhuys
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Belge ] [ Art ] [ Belgian ] [ kunst ]
CRAGG Tony - Tony Cragg
Antwerpen, 1996.
70pp.rijkelijk geïll, 30cm., mooie staat, publicatie n.a.v. tentoonstelling Middelheim Openluchtmuseum 8 sept.-24 nov.1996, [exhibition catalogue Middelheim (Belgium), VG]
Catalogues : [ England ] [ Engeland ] [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
D'HENRIET, Ch. - Les sculptures de M.Carpeaux
s.l., extrait de « Revue des deux Mondes » Tome LXXXIII, 1869, pp.479-490
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DASNOY Albert - Charles Leplae
Anvers, De Sikkel, 1950.
16pp.de texte & 28 illustrations hors-texte + frontispice (portrait), reliure cart., estampe, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série Monographies de l'art belge
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Belge ] [ Art ] [ Belgian ] [ kunst ]
DE BIEZ Jacques - Un maitre imagier: E. Frémiet
Paris, Aux bureaux de L'artiste, 1896.
xxiv + 406 [i] pp.+ frontispice & 12 planches hors-texte, br.orig.illustrée, 29cm., non coupé, bel état, [rare monographie sur le sculpteur français Emmanuel Frémiet 1824-1910], S79680
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Frankrijk ] [ France ] [ ARTS ] [ Art ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte) - A propos de sculptures brabançonnes conservées à l'étranger
Bruxelles, A.Ballieu, 1939.
pp.95-98 + 8pp.ills.hors-texte
Catalogues : [ België ] [ BELGIQUE ] [ Brabant ] [ Brabantica ] [ SCULPTURE ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte) - Roger de le Pasture - Rogier van der Weyden et les sculpteurs
, 1974.
pp.13-35 avec 8 ills., tirage à part de Rogier van der Weyden en zijn tijd , S31057
Catalogues : [ BELGIQUE ] [ België ] [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte) - Trésors d'art
s.l., s.d..
pp.377-408 avec 36 figures, [sculpture belge, belgische beeldhouwkunst]
Catalogues : [ BELGIQUE ] [ België ] [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. (comte) - Une oeuvre de Guillaume Van den Broeck dit Guilielmus Paludanus
Anvers, 1928.
3pp.+ 1 planche, (tirage à part)
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Anvers ] [ Antwerpen ] [ Belge ] [ Art ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte (& PHILIPPE Joseph, préface) - Fragments de retables Brabançons des XVe et XVIe siècles, conservés au Musée Curtius à Liège
Liège, Musée Curtius, 1965.
61pp.dont 28 planches avec description, 23.6x15.8cm., bel état
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ religieuse ] [ Art ] [ kunst ] [ religieuze ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA J. Comte - Notes pour servir à l'étude de l'art mosan
Gembloux, Duculot, 1974.
pp.89-153 (texte) + 116 illustrations avec description, dans la série Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique nouvelle série vol.X, bel état
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Age ] [ Moyen ] [ Mediaevalia ] [ Middeleeuwen ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte) - A propos de la Vierge de dom Rupert
Bruxelles, 1969.
32pp.dont 12 planches, dans Notes pour servir à l'histoire de l'art en Belgique nouvelle série nr.II
Catalogues : [ BELGIQUE ] [ Wallonie ] [ Middeleeuwen ] [ Mediaevalia ] [ mosane ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte) - Le retable anversois de la Basilique Saint-Jean à Bois-le-Duc
Bruxelles, A.Ballieu, 1939.
pp.271-281 + 16pp.ills.hors-texte, bel état
Catalogues : [ Antwerpen ] [ België ] [ BELGIQUE ] [ Middeleeuwen ] [ Mediaevalia ]
DE BORCHGRAVE D'ALTENA Joseph (Comte) - Notes au sujet d'Albâtres anglais, conservés en Belgique
18pp.+ 24pp.planches hors-texte, extrait du Bulletin de la Société Royale d'Archéologie de Bruxelles 1945
Catalogues : [ Middeleeuwen ] [ Mediaevalia ] [ Angleterre ] [ England ] [ Engeland ] [ anglais ]
DE CNODDER R. - Ianchelevici
Antwerpen, BP 1979, 12pp.geïll. (met biografie), uitgave t.g.v. de onthulling van de bronzen sculptuur vóór de BP Building te Antwerpen, 28.6.1979)
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DE DECKER V., JADOT J.M., VAN DEN BOSSCHE L., PERIER G.D. & STORMS A. - Dans la boucle du Congo - la sculpture africaine et son destin
Namur, Grands Lacs, s.d. [1956].
64pp.richement ill., br.orig.ill., 25cm., cachet, [Grands Lacs, no.185, juin-juillet 1956]
Catalogues : [ Kongo ] [ CONGO ] [ SCULPTURE ] [ ethnique ] [ Art ] [ african ]
DE GRADA Raffaele - Pablo Atchugarry ; Il lineare percorso dello scultore Pablo Atchugarry. The consistent development of sculptor P.Atchugarry. Le linéaire parcours du sculpteur P.Atchugarry
Verona, Ghelfi, 1992.
[96] pp.with 70 illustrations in colour & bl/w, cart., dustwrapper, 31cm., VG, [text is trilingual: Italian, English & French]
Catalogues : [ italy ] [ ITALIE ] [ Uruguay ] [ SCULPTURE ] [ Art ]
DE LATTIN Amand, - Beroemde medeburgers - Het Antwerps beeldenpatrimonium
Antwerpen, Lectura, 196pp. + 32pp.buitentekstill., mooi ingebonden in gecart.band, 2e druk, mooie staat
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Geschiedenis ] [ heemkunde ] [ Antwerpen ] [ België ]
DE LATTIN Amand - Beroemde medeburgers - Antwerpsch volkje in steen en brons
, D.De Vos-Van Kleef, s.d..
150pp.+ vele buitentekstills., 1ste druk, 23cm., stempeltje, goede staat
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Geschiedenis ] [ heemkunde ] [ Antwerpen ] [ België ]
DE SCHOUTHEETE DE TERVARENT Guy - L'origine des fontaines anthropomorphes
Bruxelles, Palais de Académies, 1956.
pp.122-129 + 17 planches hors-texte, 25cm., extrait de Académie royale de Belgique. Bulletin de la classe des beaux-arts vol.38, dédicace par l'auteur, br.orig., bon état, S72080
Catalogues : [ Fontaines ] [ fonteinen ] [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DE SMIDT Firmin - De Modelle van de kataloog van de Confrerie van de berechtinge in de Sint-Niklaaskerk te Gent
Brussel, Paleis der Academiën, 1968.
23pp.met 8 ills., 27cm., in de reeks Mededelingen van de koninklijke Vlaamse academie voor wetenschappen, letteren en schone kunsten van België. Klasse der schone kunsten jg.30 nr.1, goede staat, B71239
Catalogues : [ schilderkunst ] [ kunst ] [ religieuze ] [ gent ] [ Oost-Vlaanderen ]
DE SMIDT Firmin F.S.C. - De Modelle van de kataloog van de Confrerie van de berechtinge in de Sint-Niklaaskerk te Gent
Brussel, Paleis de Academiën, 1968.
23pp.met 8 ills., 26cm., in de reeks Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten jg.30 no.1, originele omslag, goede staat, B73172
Catalogues : [ sculptuur ] [ Art ] [ kunst ] [ religieuze ] [ Religie ]
DE SMIDT Firmin F.S.C. - Twee H. sacramentstorentjes in de Sint-Niklaaskerk te Gent
Brussel, Paleis de Academiën, 1971.
55pp.met 21 ills., 26cm., ouverdruk uit de reeks Mededelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van België. Klasse der Schone Kunsten jg.33 no.2, originele omslag, goede staat, B73173
Catalogues : [ sculptuur ] [ Art ] [ kunst ] [ religieuze ] [ Religie ]
DE SMIDT Firmin F.S.C. - Het Romaans reliëf van de Sint-Niklaaskerk te Gent
Gent, De vrienden van de St-Niklaaskerk van Gent.
35pp.geïll., 22cm., goede staat, B72005
Catalogues : [ Art ] [ kunst ] [ REGIONALISME ] [ heemkunde ] [ église ]
DELEN A.J.J. - Rik Wouters
Anvers, De Sikkel, 1948.
15pp.de texte & 24 illustrations hors-texte + frontispice en couleurs + 1 portrait hors-texte, reliure cart., estampe, qqs.rousseurs, 25cm., texte en français, jaq.ill. (qqs.déchirures), dans la série Monographies de l'art belge
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ schilderkunst ] [ PEINTURE ] [ Belge ] [ Art ]
DEVIGNE Marguerite - Laurent Delvaux et ses élèves. De la parenté d'inspiration des artistes flamands du XVIIe et du XVIIIe siècle
Bruxelles, Maurice Lamertin, 1928.
122pp.avec 14 planches (50 figures), 29cm., dans la série Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série tome II fascicule 1, br.orig., non coupé, bel état
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ Vlaanderen ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ SCULPTURE ]
DEVIGNE Marguerite - Laurent Delvaux et ses élèves. De la parenté d'inspiration des artistes flamands du XVIIe et du XVIIIe siècle
Bruxelles / Paris, Les éditions G. Van Oest, 1928.
122pp.avec 14 planches (50 figures), 29cm., extrait de Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série tome II fascicule 1, br.orig., imprimé sur papier de luxe, bel état, S65918
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ Vlaanderen ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ SCULPTURE ]
DILIS Em. - De gebroeders De Cuyper. Antwerpsche beeldhouwers (1807-1883)
Baasrode, Boekdrukkerij R. Brack-Van Geert, s.d..
pp.307-387, 26cm., overdruk uit Bijdragen tot de geschiedenis , originele omslag (enkele roestvlekjes), tekst in goede staat, S71871
Catalogues : [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ Belgicana ] [ SCULPTURE ]
Divers authors [ARNOLDI Nag] - Nag Arnoldi
Frankfurt, Hoffman Verlag, s.d. [1990's].
no pagination [over 400pp.] with 419 illustrations, 28cm., illustrated cart.cover, in cart.slipcase, VG, text in german
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs / Collectif - Onze kunst / Notre art. Edition spéciale avec traduction française, 2e jaargang nr.2 (februari 1903) [handelt o.a. over Constantin Meunier]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1903.
pp.21-38 (en français) + pp.45-84 (in het Nederlands) geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, mooie staat, [tweetalig / bilingue: Nederlands-français; bevat voornamelijk / contient principalement: VERMEYLEN Aug., Constantin Meunier (vervolg en slot / suite et fin) (pp.45-50 met 3 ills. + pp.21-23) & ROOSES Max, De teekeningen der Vlaamsche meesters / Les dessins des maîtres flamands (de romanisten / les romanistes: Frans Floris - Marten de Vos - Stradanus - Peter van der Borcht - Otto Venius - Adam van Noort enz.) (pp.51-57 met 3 ills. + pp.23-26) & THORN PRIKKER Ed., De Deventer tapijtfabriek en Colenbrander's ontwerp / La fabrique de tapis de Deventer et les modèles de Colenbrander (pp.58-70 met 7 ills. + pp.26-30)], S76274
Catalogues : [ tekenkunst ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ SCULPTURE ] [ Tapijtkunst ]
Diverse auteurs - Beeldhouwer Valery Stuyver
Brussel, 1960.
[12]pp. + 20 buitentekstplaten, 23cm., geïll.omslag, tentoonstellingscatalogus (Brussel, Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis, 19 februari - 20 maart 1960), goede staat, [teksten in Frans, Nederlands, Engels en Duits], S71997
Catalogues : [ Belgicana ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ SCULPTURE ] [ Art ]
Diverse auteurs - Bidden met de beitel (Vlaamse kerkelijke beeldhouwkunst)
39pp.geïll., themanummer in tijdschrift Vlaanderen Nr.180 (Jg.30, jan./febr.1981), S15736
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ kerken ] [ architectuur ] [ Religie ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. 3e jaargang nr.11 (november 1904) [handelt o.a. over Julius Lagae]
Antwerpen/Amsterdam, Buschmann / L.J. Veen, 1904.
pp.109-132 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, goede staat, [bevat o.a.: GOFFIN Arnold, Julius Lagae (pp.109-121 met 10 ills.)], S76319
Catalogues : [ Berlage ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. 3e jaargang nr.4 (april 1904) [handelt o.a. over Victor Rousseau]
Antwerpen/Amsterdam, Buschmann / L.J. Veen, 1904.
pp.93-128 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, goede staat, [bevat o.a.: LAMBOTTE Paul, Victor Rousseau (pp.93-105 met 11 ills.) & DE MAREZ H., Brugge te St Louis (pp.106-113 met 7 ills.)], S76316
Catalogues : [ West-Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ Berlage ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. 4e jaargang nr.10 (1905) [handelt o.a. over Rembrandt]
Antwerpen / Amsterdam, Buschmann / L.J.Veen, 1905.
pp.79-100 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw./w.), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P.Berlage), luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: VETH Jan, Rembrandtiana I (Rembrandt's wijze van adapteeren) (pp.79-90 met 11 ills.) & HEINS A., Oude Vlaamsche haarden (pp.91-98 met 27 ills., wordt vervolgd)], S76361
Catalogues : [ schilderkunst ] [ Rembrandt ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ Berlage ]
Diverse auteurs - Onze kunst. 4e jaargang nr.11 (november 1905)
Antwerpen / Amsterdam, Buschmann / L.J.Veen, 1905.
pp.101-132 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw./w.), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P.Berlage), luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: LAMBOTTE Paul, Retrospectieve tentoonstelling der Belgische kunst te Brussel (pp.101-116 met 13 ills.) & HEINS A., Oude Vlaamsche haarden (vervolg en slot) (pp.117-128 met 26 ills.)], S76362
Catalogues : [ schilderkunst ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ Berlage ] [ ARTS ]
Diverse auteurs - Onze kunst. 4e jaargang nr.5 (mei 1905) [handelt o.a. over Thomas Vinçotte]
Antwerpen / Amsterdam, Buschmann / L.J. Veen, 1905.
pp.157-176 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw./w.), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: LAMBOTTE Paul, De beeldhouwer Thomas Vincotte (pp.157-166 met 13 ills.) & ROEST VAN LIMBURG Th.M., Een oranje-monument in den vreemde (pp.167-172 met 1 ill.)], S76355
Catalogues : [ Nederland ] [ Berlage ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 22e jaargang nr.1-2 (januari-februari 1925) [handelt o.a. over George Minne en Justus van Gent]
Antwerpen, Onze Kunst, 1926.
pp.1-96 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (rug licht hersteld), luttele roestvlekjes, goede staat, [bevat o.a.: VAN PUYVELDE Leo, Het laatste werk van George Minne (pp.3-27 met 20 afbeeldingen) & DEVIGNE Marguerite, Aanteekeningen over beeldhouwersateliers in het Luikerland (pp.28-50 met 34 afbeeldingen)& DEMONTS Louis, Verhandeling over Justus van Gent (pp.51-70 met 7 afbeeldingen)], S76299
Catalogues : [ Belgicana ] [ Tapisserie ] [ Tapijtkunst ] [ tekenkunst ] [ ARTS ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 22e jaargang nr.7-8 (juli-augustus 1925) [handelt o.a. over Godecharle]
Antwerpen/Amsterdam, Onze kunst/L.J.Veen, 1925.
pp.1-44 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, enkele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: DEVIGNE Marguerite, Het werk van Godecharle te Wespelaer (pp.1-13 met 7 afbeeldingen) & ROLLAND Paul, De romaansche doopvonten (pp.14-23 met 8 afbeeldingen)], S76302
Catalogues : [ kunst ] [ religieuze ] [ Brabant ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 23e jaargang nr.9-10 (september-october 1926)
Antwerpen, Onze Kunst, 1926.
pp.27-62 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., originele omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat o.a.: BACHA Eugène, De beroemde doopvont van St Barthelemy te Luik (pp.27-34 met 1 ill.) & DE BORGHGRAVE D'ALTENA J., Het O.L.Vrouwebeeld der Bedevaart van Walcourt (pp.38-42 met 4 ills.)], S76297
Catalogues : [ Wallonie ] [ Belgicana ] [ kunst ] [ religieuze ] [ mariologie ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 23e jaargang nr.11-12 (november-december 1926) [handelt o.a. over Jules de Bruycker]
Antwerpen, Onze Kunst, 1926.
pp.63-106 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., originele omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat o.a.: CHABOT Georges, Jules de Bruycker, etser (pp.63-73 met 13 afbeeldingen) & DELEN A.A.J., Het Christusbeeld van Reckheim (pp.74-76 met 2 afbeeldingen ], S76298
Catalogues : [ tekenkunst ] [ kunst ] [ religieuze ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 24e jaargang nr.3 (september 1928) [handelt o.a. over Georges Rouault]
Antwerpen/Amsterdam, Onze kunst/L.J.Veen, 1928.
pp.101-144 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, enkele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: CHABOT Georges, Georges Rouault (pp.101-117 met 10 afbeeldingen) & DEVIGNE Marguerite, Nota's over Vlaamsche beeldhouwers der XVIIe eeuw (pp.118-128 met 12 afbeeldingen)], S76307
Catalogues : [ schilderkunst ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende en decoratieve kunsten. 25e jaargang nr.6 (juni 1929) [handelt o.a. over Ossipe Zadkine & A.G. en Gerard van Velde]
Amsterdam, L.J.Veen, 1929.
pp.173-234 geïll. + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, enkele roestvlekjes, mooie staat, [bevat o.a.: DE RIDDER Andre, Ossip Zadkine (pp.175-185 met 6 ills.) & GRESHOFF J., Twee Nederlandsche schilders te Parijs: A.G. en Gerard van Velde (pp.186-193 met 3 ills.)], S76544
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 10e jaargang nr.4 (april 1911) [handelt o.a. over Jan Toorop en Georg Rueter]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1911.
pp.109-144 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: MESNIL Jac., De mysteriespelen en de plastieke kunsten (III) (pp.109-118 met 4 ills.) & DE BOER Julius, Jan Toorop (vervolg en slot) (pp.119-126 met 15 ills.) & DE ROOS S.H., Het grafische werk van Georg Rueter (pp.127-139 met 15 ills.)], S76219
Catalogues : [ Nederland ] [ tekenkunst ] [ schilderkunst ] [ toneel ] [ Drama ] [ theater ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 10e jaargang nr.5 (mei 1911) [handelt o.a. over James Ensor]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1911.
pp.145-184 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: MESNIL Jac., De mysteriespelen en de plastieke kunsten (slot) (pp.145-156 met 5 ills.) & BRUNT Aty, James Ensor (pp.157-167 met 9 ills.) & ELLENS H., Oud en nieuw vlechtwerk in Nederland (pp.168-178 met 11 ills.)], S76220
Catalogues : [ Belgicana ] [ Vlaanderen ] [ ENSOR ] [ vlechtkunst ] [ schilderkunst ] [ toneel ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 10e jaargang nr.6 (juni 1911) [handelt o.a. over Adam van Noort & Karel van der Stappen]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1911.
pp.185-224 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: ROOSES Max, Een schilderij van Adam van Noort (pp.185-190 met 2 ills.) & GOFFIN Arnold, Karel van der Stappen (pp.191-203 met 11 ills.) & VAN DEN BOSCH Jac., Onze ambachts- en nijverheidskunst (pp.204-219 met 18 ills.], S76221
Catalogues : [ ambachtskunst ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 10e jaargang nr.7 (juli 1911) [handelt o.a. over Karel van der Stappen]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1911.
pp.1-40 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: GOFFIN Arnold, Karel van der Stappen (vervolg) (pp.1-13 met 11 ills.) & VAN DEN BOSCH Jac., Onze ambachts- en nijverheidskunst (pp.14-30 met 15 ills.)], S76342
Catalogues : [ meubilair ] [ Meubels ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 10e jaargang nr.8 (augustus 1911) [handelt o.a. over Karel van der Stappen]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1911.
pp.41-76 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: GOFFIN Arnold, Karel van der Stappen (vervolg en slot) (pp.41-52 met 10 ills.) & VOGELSANG W., Impressionisme (pp.55-61 met 5 ills.) & BROM Jan, Het koorhek in de nieuwe kathedraal te Haarlem (pp.62-71 met 5 ills.)], S76341
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 12e jaargang nr.1 (januari 1913)
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1913.
pp.1-48 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, onopengesneden, stempeltje, goede staat, [bevat voornamelijk: DUBRULLE A., Naar aanleiding van een albasten ligbeeld (pp.1-8 met 2 ills.) & FIERENS-GEVAERT, Tentoonstelling van modern-godsdienstige kunst te Brussel (pp.9-29 met 17 ills.) & NIJHOFF C.W., Nederland op de Ideal-home exhibition te Londen 1912 (pp.30-36 met 5 ills.)], S76194
Catalogues : [ Nederland ] [ Interieur ] [ ambachtskunst ] [ kunst ] [ religieuze ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 13e jaargang nr.10 (october 1914) [handelt o.a. over Jacob Jordaens]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze kunst, 1914.
pp.93-116 geïll. + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, enkele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: GOFFIN Arnold, De driejaarlijksche tentoonstelling te Brussel 1914 (II. Beeldhouw- en penningkunst) (pp.96-106 met 7 ills.) & BREDIUS A., Jacob Jordaens, beeldhouwer (pp.107-110)], S76549
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ SCULPTURE ] [ Brabant ] [ Belgicana ] [ ARTS ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 13e jaargang nr.2 (februari 1914) [handelt o.a. over Edouard Huberti]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1914.
pp.41-84 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopgesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: BEETS N., De tentoonstelling van Noord-Nederlandsche schilder- en beeldhouwkunst vóór 1575 (Utrecht, 3 september-3 october 1913) - De meester der Virgo inter virgine; Geertgen tot St Jans; de Leidsche school (pp.41-62 met 12 ills.) & PIERRON Sander, Edouard Huberti (pp.63-73 met 4 ills.), wordt vervolgd], S76288
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 13e jaargang nr.3 (maart 1914) [handelt o.a. over Edouard Huberti]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1914.
pp.85-124 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: BEETS N., De tentoonstelling van Noord-Nederlandsche schilder- en beeldhouwkunst vóór 1575 (Utrecht, 3 september-3 october 1913) (slot) - Jacov Cornelisz van Oostzanen; Jan van Scorel; Maerten van Heemskerck - De teekeningen (pp.82-103 met 14 ills.) & PIERRON Sander, Edouard Huberti (vervolg) (pp.104-111 met 7 ills.)], S76290
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 14e jaargang nr.1 (januari 1915) [handelt o.a. over Adolphe Lambert]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1915.
pp.1-32 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (rug hersteld), ex.bibl. (enkele stempeltjes, bibliotheeklabel), onopengesneden, luttele roestvlekjes, tekst in goede staat, [bevat voornamelijk: DEVIGNE M., De Luiksche beeldhouwkunst in de XVIe eeuw (pp.3-13 met 8 ills.) & P.B., De landsche woning in Vlaanderen (pp.14-23 met 6 ills.) & DESTREE Jos., Adolphe Lambert, koperdrijver (pp.24-29 met 6 ills.)], S76328
Catalogues : [ koper ] [ Metaal ] [ architectuur ] [ Vlaanderen ] [ Wallonie ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 14e jaargang nr.3 (maart 1915) [handelt o.a. over Willem Danielsz. van Tetrode en Chris Lebeau]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1915.
pp.69-88 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, goede staat, [bevat voornamelijk: SIX J., Een werk van Willem Danielsz. van Tetrode (pp.69-76 met 3 ills.) & VAN DER SLUYS Corn., Nieuwe damastontwerpen van Chris Lebeau (pp.77-85 met 9 ills.)], S76330
Catalogues : [ weefkunst ] [ textiel ] [ damast ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 15e jaargang nr.2 (februari 1916) [handelt o.a. over Rik Wouters, Rubens en Van Dyck]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1916.
pp.33-60 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, enkele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: PIT A., Rik Wouters (pp.33-40 met 7 ills.) & BUSCHMANN P., Rubens en Van Dyck in het Ashmolean Museum te Oxford (2e gedeelte) (pp.41-51 met 10 ills.)], S76180
Catalogues : [ Belgicana ] [ Rubens ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 15e jaargang nr.3 (maart 1916) []handelt o.a. over Rembrandt en Victor Rousseau]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1916.
pp.61-104 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: SCHMIDT-DEGENER F., Het genetische probleem van de Nachtwacht (II) (pp.61-84 met 7 ills.) & DE BOSSCHERE J., Nieuw werk van Victor Rousseau (pp.85-96 met 6 ills.)], S76181
Catalogues : [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 16e jaargang nr.12 (december 1917)
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1917.
pp.169-196 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: VAN PUYVELDE Leo, Eene bijdrage tot de geschiedenis der Noord-Nederlandsche beeldhouwkunst (pp.169-178 met 5 ills.) & VAN TUSSENBROEK Otto, G.A. Brender à Brandis (pp.179-192 met 10 ills.], S76178
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 16e jaargang nr.6 (juni 1917) [handelt o.a. over Willem C. Brouwer]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1917.
pp.149-176 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: BLOK J.M., Het Nederlandsche stilleven (pp.149-164 met 8 ills.) & VAN DER SLUYS Corn., Bouwaardewerk en bouwbeeldhouwwerk van Willem C. Brouwer (pp.165-171 met 6 ills.)], S76172
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ Aardewerk ] [ keramiek ] [ ARTS ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 5e jaargang nr.5 (mei 1906) [handelt o.a. over Juliaan Dillens en S. Moulijn]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1906.
pp.149-180 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: GOFFIN Arnold, Juliaan Dillens (pp.149-165 met 16 ills.) & EVERTS J., Eenige beschouwingen over de litho's van S. Moulijn (pp.166-172 met 5 ills.)], S76254
Catalogues : [ lithografie ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 6e jaargang nr.1 (januari 1907) [handelt o.a. over Paulus Potter en Johannes van Eyck]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1907.
pp.1-56 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: SIX J., Over Paulus Potter - naar aanleiding van zijn ruiterportret van Dirk Tulp, gegraveerd door P. Dupont (pp.3-17 met 6 ills.) & SCHMIDT-DEGENER F., De Zeven deugden van Johannes van Eyck in het Nederlandsch Museum te Amsterdam (pp.18-32 met 3 ills., wordt vervolgd) & DE VRIES R.W.P., Een weder oplevende techniek: het kunstnaaldwerk (pp.33-49 met 20 ills.)], S76241
Catalogues : [ Belgicana ] [ Vlaanderen ] [ Textielkunst ] [ kunstnaaldwerk ] [ portretkunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 6e jaargang nr.2 (februari 1907) [handelt o.a. over Joost van Cleef en Johannes Van Eyck]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1907.
pp.57-108 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: WAUTERS J., De oude en de jonge Joost van Cleef (pp.59-70 met 10 ills.) & SCHMIDT-DEGENER E., De Zeven Deugden van Johannes Van Eyck in het Nederlandsch Museum te Amsterdam (slot) (pp.71-82 met 5 ills.)], S76242
Catalogues : [ Belgicana ] [ Vlaanderen ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 8e jaargang nr.12 (december 1909) [handelt o.a. over Rembrandt]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1909.
pp.173-207 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: HOFSTEDE DE GROOT C., Nieuw-ontdekte Rembrandts (pp.173-183 met 9 ills.) & GOFFIN Arnold, De prijskamp om het monument der onafhankelijkheid te Buenos-Ayres (pp.184-197 met 8 ills.)], S76271
Catalogues : [ Nederland ] [ Zuid-Amerika ] [ Argentinië ] [ schilderkunst ] [ ARTS ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 8e jaargang nr.12 (december 1909) [handelt o.a. over Rembrandt]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1909.
pp.173-207 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., prachtuitgave , geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: HOFSTEDE DE GROOT C., Nieuw-ontdekte Rembrandts (pp.173-183 met 9 ills.) & GOFFIN Arnold, De prijskamp om het monument der onafhankelijkheid te Buenos-Ayres (pp.184-197 met 8 ills.)], S76271
Catalogues : [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 9e jaargang nr.2 (februari 1910) [handelt o.a. over Mendes da Costa]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1910.
pp.41-72 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: BRECK Joseph, Hollandsche kunst op de Hudson-Fulton tentoonstelling te New-York (slot) (pp.41-47 met 5 ills.) & HEINS A., Oude kisten en koffers (pp.48-54 met 10 ills.) & VAN DIEDENHOVEN Walter, Verlangens naar monumentale kunst en eenig werk van J. Mendes da Costa (pp.55-64 met 6 ills.)], S76223
Catalogues : [ schilderkunst ] [ Nederland ] [ ARTS ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst (voortzetting van de Vlaamsche School). 2e jaargang nr.1 (januari 1903) [handelt o.a. over Constantin Meunier en Rubens]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1903.
pp.1-44 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, goede staat, [bevat voornamelijk: VERMEYLEN Aug., Constantin Meunier (pp.1-9 met 8 ills., wordt vervolgd) & VETH Jan, Een inleiding tot Rubens (pp.10-18 met 2 ills.) & VOGELSANG W., Hollandsche gebruikskunst (' binnenhuis, de woning, arts & crafts) (pp.19-32 met 9 ills.], S76272
Catalogues : [ Belgicana ] [ Rubens ] [ meubilair ] [ Meubels ] [ schilderkunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst (voortzetting van de Vlaamsche School). 2e jaargang nr.2 (februari 1903) [handelt o.a. over Constantin Meunier]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1903.
pp.45-84 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag (omslagontwerp door H.P. Berlage), luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: VERMEYLEN Aug., Constantin Meunier (vervolg en slot) (pp.45-50 met 3 ills.) & ROOSES Max, De teekeningen der Vlaamsche meesters (de romanisten: Frans Floris - Marten de Vos - Stradanus - Peter van der Borcht - Otto Venius - Adam van Noort enz.) (pp.51-57 met 3 ills.) & THORN PRIKKER Ed., De Deventer tapijtfabriek en Colenbrander's ontwerp (pp.58-70 met 7 ills.)], S76273
Catalogues : [ tekenkunst ] [ Vlaanderen ] [ Belgicana ] [ Tapijtkunst ] [ Tapisserie ]
DRESSE Paul - Socles dans Bruxelles
Bruxelles, Musée du Livre, 1947, 35pp.
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Brussel ] [ toerisme ] [ kunst ] [ cultuur ]
DURIEZ - Irenee Duriez - Bronzen beelden [viertalig]
Tentoonstellingscatalogus ; Maaseik, Marktplein, 4 april-30 aug.1992, 18pp.rijkelijk geïll.
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DURIEZ - Irenee Duriez [Bronzen Beelden] [viertalig]
s.l., s.d., 18pp.rijkelijk geïll.
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Art ] [ kunst ]
DUVERGER Jos. - Conrat Meijt (ca. 1480-1551)
Brussel, Paleis der Academiën, 1934.
127pp.met buitentekstills., 29cm., in de reeks Koninklijke Belgische Academie, afdeeling schoone kunsten, verhandelingen, verzameling in-4o, tweede reeks Boek V Aflevering 2, originele omslag, mooie staat
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ Nederlanden ] [ sculptuur ] [ Art ]
EMERIC-DAVID T.B. (& ALCKENAER baron, & LACROIX Paul, publ.) - Histoire de la sculpture antique, précédée d'une notice sur la vie et les écrits de l'auteur par le baron Walckenaer, publiée pour la première fois par les soins de m.Paul Lacroix
Paris, Vve Jules Renouard, 1862.
307pp., 19cm., br.orig., rousseurs (texte toujours bien lisible), S83419
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Archaeology ] [ ARCHEOLOGIE ] [ ANTIQUITÉ ] [ Oudheid ]
FAGG W. - L'Art de l'Afrique centrale - Sculptures et masques tribaux
24pp. + 32pp.ill.en couleurs, Union Générale d'Editions en accord avec l'UNESCO, 1967, dans la Collection d'art UNESCO 1018 N°377
Catalogues : [ SCULPTURE ] [ Masques ] [ Masks ] [ Maskers ] [ ethnique ]
FEYO Barata - Arte Portuguesa. A Escultura de Alcobaca
Lisboa, Edicoes Atica, 1945.
52pp.of text + 80 plates out of text, 33cm., text in Portugese with a summary in French and ENglish, hardcover (editor's cloth, with some foxing), illustrated dustwrapper, in the series Escultura , text and ills. clean and bright, Good condition, S79989
Catalogues : [ Abdij ] [ Abbey ] [ Alcobaça ] [ Portugal ] [ religieuze ]
Copyright © 1997-2012.
Galaxidion,
Marché du livre ancien ou épuisé sur Internet.
Galaxidion.com est une enseigne de la société « Loisirs et Culture ».
Webmaster : contact@galaxidion.com ·