
1. Ajoutez vos livres au panier de commande en cliquant sur les liens Commander ce livre.
2. Validez votre panier de commande et enregistrez votre adresse de livraison.
3. Après confirmation de la part des libraires de la disponibilité des livres et calcul des frais de port, vous recevrez un message contenant un lien vers le site de paiement sécurisé de Galaxidion.
Vous pouvez alors payer par carte bancaire ou chèque.
Les conditions générales d'utilisation du service Galaxidion.
La liste des abréviations communément utilisées dans les fiches descriptives des ouvrages.
ADHEMAR Jean - Imagerie populaire française
Milan, Electa (Exclusivité Weber), 1968.
229pp.avec 67 illustrations dans le texte & 121 planches hors-texte, 35cm., couv.cart.ill., sous étui cart.ill., très bel état
Catalogues : [ boekenwereld ] [ Boekillustraties ] [ Volkskunde ] [ graphique ] [ France ]
AVERMAETE, Roger - De la gravure
Bruxelles, Editions Nébé, s.d., pp.65-96 ill. dans la série « Synthèse des Arts » N°3
Catalogues : [ Art ] [ kunst ]
AVERMAETE Roger (& VORMS Pierre) - Frans Masereel (met bibliografie door Pierre Vorms & Hanns-Conon von der Gabelentz)
Antwerpen, Mercatorfonds 1976, 318pp.rijkelijk geïll., gecart.band, scharnier licht beschadigd, goede staat, standaardwerk
Catalogues : [ PEINTURE ] [ Painting ] [ graphique ] [ Masereel ] [ BELGIQUE ]
AVERMAETE Roger - Hans Orlowski
Brussel, Paleis der Academiën, 1971.
70pp.met buitentekstills., 26cm., met stofwikkel, in de reeks Verhandelingen van de Koninklijke Vlaamse Academie voor Wetenschappen, Letteren en Schone Kunsten van Belgie, Klasse der Schone Kunsten , jaargang 33 nr.25, mooie staat
Catalogues : [ belqique ] [ België ] [ Belgicana ] [ Art ] [ kunst ]
BAUWENS Jan - Het oeuvre van L.J. Fruijtiers
Brussel, Aurelia Books, 1974.
134pp., 24cm., mooie staat
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ België ] [ Antwerpen ] [ Religie ] [ bidprentjes ] [ prentjes ]
BOUCHOT Henri - Exposition d'oeuvres du XVIIIe siècle à la Bibliothèque Nationale. Cent estampes (manière noire et pointillé) choisies parmi les pièces les plus remarquables ayant figuré à l'exposition
Paris, Librairie Centrale des Beaux-Arts, 1906.
8pp.de texte + 100 planches dont quelques-unes en couleurs + [100] pp.de notices descriptives, tirage limité à 525 exemplaires numérotés; ceci est no.223/500 sur papier vélin, 42cm., sous portefeuille verte d'éditeur (titre doré au plat supérieur), qqs.rousseurs aux tranches et aux pages (surtout dans le marge), bon état, S80110
Catalogues : [ GRAVURES ] [ graphique ] [ Estampes ] [ ARTS ] [ Art ]
BOUTON V.M. (graveur) - Traité élémentaire de gravure à l'eau-forte, sur bois de buis, et sur bois de fil, d'après Albert Dürer, Callot, etc.
Paris, Bouton.
53pp.illustré de gravures, signé par l'auteur, br.orig., 19cm., quelques rousseurs, bon exemplaire, rare, S79593
Catalogues : [ GRAVURES ] [ graphique ] [ Art ] [ ARTS ] [ kunst ]
BRUCKNER Wolfgang - Imagerie populaire allemande
Milan, Electa (Exclusivité Weber), 1969.
223pp.avec 199 illustrations dans & hors-texte en couleurs et en n/bl, 35cm., couv.cart.ill., jaq.ill., sous étui cart.ill., très bel état
Catalogues : [ boekenwereld ] [ Boekillustraties ] [ Volkskunde ] [ graphique ] [ Deutschland ]
BUCHHEIM Lothar-Günther, - Um 1900 - Graphik von Toulouse-Lautrec, Bonnard & Vuillard
Feldafing Obb., Buchheim Verlag 1954, 56pp.with 32 ills.out-of-text, cart.cover
Catalogues : [ graphique ] [ Art ] [ kunst ]
BUCKINX Pieter Geert, RUTTEN Mathieu J.H., e.a. & CANTRE Jan Frans (ills.) - De doedelzak. Jaarboek van Vlaamse jongeren
Gent, De Goudkever, 1929.
92pp.met [4] buitentekstills. en 17 houtsneden van Jan Frans Cantré, 26cm., rug hersteld, omslag licht bevlekt, eerste en enige jaarboek dat verscheen, zeldzaam, [bevat o.m. een artikel over Jan Frans Cantré door Hubert DEVOGHELAERE (pp.84-92)]
Catalogues : [ Cantré ] [ kunst ] [ belgische ] [ dichtkunde ] [ Poëzie ]
CORRARD DE BREBAN - Les graveurs Troyens. Recherches sur leur vie et leurs oeuvres, avec fac-simile
Troyes/ Paris, Alexis Socard/ Rapilly, 1868.
95pp.+ 1 planche hors-texte ( Quelques marques de graveurs troyens d'après Brulliot & Leblanc ), tirage limité à 170 exemplaires, imprimé sur papier de luxe, 23cm., br.orig., pour la plupart non coupé, bon état, très rare, S81716
Catalogues : [ Biografieën ] [ BIOGRAPHIES ] [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ graphique ]
D'HULST R.-A. - Jacob Jordaens (1593-1678) - Deel II: Tekeningen en prenten
Antwerpen, 1993.
xi + 140pp.rijkelijk geïll., 30cm., Catalogus van gelijknamige tentoonstelling (Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 27 maart - 27 juni 1993)
Catalogues : [ tekenkunst ] [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ] [ Belgium ] [ België ]
DE BACKER, FRANZ - Het Dochterke van Rubens
Antwerpen, Boekengilde Die Poorte, 1953, 201pp.(met 8 houtsneden van Jozef Cantré), 2°druk
Catalogues : [ Cantré ] [ Letteren ] [ Literatuur ]
DE WITTE Antony & FORNACIARI BONIFACIO Vera (intr.) - Giovanni Fattori. Incisioni e disegni
Torino, Caula, 1978.
16pp. + 27 ills.out-of-text, cloth, dustwrapper, 34cm., numbered copy: no.128/300, VG, [text in Italian]
Catalogues : [ italy ] [ ITALIE ] [ Art ] [ kunst ]
DELTEIL Loÿs - Manuel de l'amateur d'estampes du XIXe & du XXe siècle. Tome II
Paris, Dorbon-Ainé, 1925.
volume 2 seul: pp.305-634 avec reproductions hors-texte, exemplaire numéroté: no.684, br.orig., 25cm., qqs.traces d'humidité en bas des (dernières) pages, qqs.rousseurs aux tranches supérieures, non coupé
Catalogues : [ grapfique ] [ GRAVURES ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs (collectif) - Letters proeven, prenten smaken - La saveur des caractères, le goût des estampes
Antwerpen, 2005.
191pp.rijkelijk geïll. (richement ill.), tweetalig-bilingue, 28cm., mooie staat (bel état, Publikaties van het Museum Plantin-Moretus en het Stedelijk Prentenkabinet nr.40, [catalogue de la double exposition au Musée Plantin-Moretus et Cabinet des Estampes, Anvers 10-2004-01-2005. Catalogus van dubbeltentoonstelling, Antwerpen 2004-2005]
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ boekenwereld ] [ uitgeverijen ] [ Boekillustraties ] [ graphique ]
Diverse auteurs, - Vuurwerk voor Vlaanderen - Bloemlezing buitenlandse en anderstalige dichters en schrijvers [geIll., vnl.door Masereel]
Antwerpen, Ortelius Boekenfonds Uitg.MIM, 1980, 184pp.met illustraties van (vnl.)Frans MASEREEL & F.I.Van Damme & Gerard Gaudaen, 3° deel van de triptiek voor een tijdloos Vlaanderen in de reeks Flandria Aeterna, gecart.band met stofwikkel
Catalogues : [ Masereel ] [ België ] [ Art ] [ kunst ] [ Literatuur ]
Diverse auteurs - Aspecten van de actuele grafiek in Vlaanderen
Tielt, 1980.
pp.329-364, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift Vlaanderen nr.179 (pp.329-400, Jg.29)
Catalogues : [ België ] [ Vlaanderen ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - De Vlaamse houtsnijkunst
Tielt, 1963.
pp.367-411, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift Vlaanderen nr.72 (pp.367-438, Jg.12)
Catalogues : [ België ] [ Vlaanderen ] [ Houtsnijkunst ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Exlibriswereld ; 3-maandelijks tijdschrift van de Nederlandse Vereniging voor Exlibris en andere kleingrafiek [voorradig; Jrg.34(1991) Nrs.1-2-3-4 & Jrg.35(1992) Nrs.1-2-3/4]
per nummer 16pp.geïll., per nr.:
Catalogues : [ EX-LIBRIS ] [ exlibris ] [ Art ] [ kunst ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 11e jaargang nr.7 (juli 1912) [handelt o.a. over W.B. Tholen]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Onze Kunst, 1912.
pp.1-32 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, goede staat, [bevat voornamelijk: BRUNT Aty, De etsen van W.B. Tholen (pp.1-15 met 13 ills.) & BAUTIER Pierre, Drie Vlaamsche madonna's in Italië (pp.16-20 met 3 ills.], S76210
Catalogues : [ Belgicana ] [ etskunst ] [ mariologie ] [ kunst ] [ religieuze ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 15e jaargang nr.10 (october 1916) [handelt o.a. over Frans Hals en Jan van de Velde]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1916.
pp.89-116 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk SIX J., Naar aanleiding van de Frans Hals-tentoonstelling in 's Rijksmuseum (pp.89-100 met 4 ills.) & STEENHOFF W., Jan van de Velde, Hollandsch graveur van landschappen (pp.101-111 met 5 ills.)], S76188
Catalogues : [ Nederland ] [ graveerkunst ] [ schilderkunst ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 15e jaargang nr.6 (juni 1916) [handelt o.a. over Pieter Aertsz, Joachim Beuckelaer en Albert Delstanche]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1916.
pp.177-204 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat voornamelijk: STEENHOFF W., Pieter Aertsz en Joachim Beuckelaer (pp.177-182 met 2 ills.) & DE BOSSCHERE J., Twee Belgische houtgraveurs te Londen: I. Albert Delstanche (pp.183-192 met 6 ills.)], S76184
Catalogues : [ kunst ] [ religieuze ] [ Houtsneden ] [ schilderkunst ] [ Belgicana ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 15e jaargang nr.7 (juli 1916) [handelt o.a. over Edgard Tijtgat]
Amsterdam, L.J.Veen/Onze Kunst, 1916.
pp.1-28 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, onopengesneden, mooie staat, [bevat o.a.: MESNIL Jac., De tentoonstelling in het Musée des Beaux-Arts de la Ville de Paris (tweede artikel) (pp.1-8 met 3 ills.) & DE BOSSCHERE J., Twee Belgische houtgraveurs te Londen: II. Edgard Tijtgat (pp.9-16 met 6 ills.)], S76185
Catalogues : [ Houtsneden ] [ graveerkunst ] [ Belgicana ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Onze kunst. Geïllustreerd maandschrift voor beeldende kunst. 6e jaargang nr.3 (maart 1907) [handelt o.a. over Dirick Jacobsz. Vellert en Rembrandt]
Amsterdam/Antwerpen, L.J.Veen/Buschmann, 1907.
pp.109-156 geïllustreerd + buitentekstplaten (zw/w), 29cm., geïllustreerde omslag, luttele roestvlekjes, mooie staat, [bevat voornamelijk: BEETS N., Dirick Jacobsz. Vellert (houtsneden) (pp.109-122 met 14 ills.) & GOEKOOP-DE JONGH Joh., Een Rembrandtianum (pp.123-132 met 3 ills.) & DE VRIES-LAM D., Toegepaste kunst in Groningen (slot) (pp.133-138 met 6 ills.)], S76243
Catalogues : [ Nederland ] [ schilderkunst ] [ Houtsneden ] [ ARTS ] [ Art ]
Diverse auteurs - Postzegelontwerp ; artistieke verbeelding ?
Tielt, 1988.
pp.209-249, geïll., in-4, themanummer van tijdschrift Vlaanderen nr.222 (pp.209-296, Jg.37 nr.4)
Catalogues : [ België ] [ filatelie ] [ tekenkunst ] [ Postzegels ] [ Art ]
Diverse auteurs - Spel en devotie. Techniek in volks- en devotieprenten
Brussel, Oud Begijnhof, s.d. (1998).
31pp.met ills., 27cm., [Tentoonstellingsgids, okt.1998 - jan.1999, Oud Begijnhof, Gemeentemuseum van Anderlecht)
Catalogues : [ Geschiedenis ] [ Prenten ] [ Art ] [ kunst ] [ religion ]
Diverse auteurs - Tijdschrift Exlibriswereld ; [voorradig; Jg.36(1993) Nrs.1-2-3-4, Jg.37(1994) Nrs.1-2-3, Jg.38(1995) Nrs.1-2-3-4]
per nummer 16pp.geïll., prijs per nr.:
Catalogues : [ EX-LIBRIS ] [ Exlibirs ] [ Art ] [ kunst ]
DOSCHKA Roland (ed.) - Pablo Picasso - Metamorphoses of the human form ; Graphic works 1895-1972
Munich-London-New York, Prestel Books, 2000.
288pp.richly ill. (174 ills.in colour and 17 b&w-ills.), cart.cover with dustwrapper, 30.5x24.5cm., VG
Catalogues : [ PICASSO ] [ graphics ] [ Art ] [ kunst ]
DOZY Charles M., BRENNER, VAN GOGH C.M., GALIPPE - Estampes anciennes - collection mr. Ch.M. Dozy (Catalogue, Vente a Amsterdam 3-4 novembre 1909, De Vries) [relié avec 2 autres catalogues de vente]
Amsterdam, 1909.
[iv] 133pp.+ 16pp.illustrations hors-texte, 27cm., reliure cart., bel état, [relié avec: 1) Estampes anciennes collections O.Brenner et C.M.Van Gogh première partie; estampes, portraits et eaux-fortes des écoles hollandaise, flamande, française et anglaise, Vente a Amsterdam 21-24 juin 1910, De Vries, [iv] 236pp.+ 12 pp.illustrations hors-texte, avec qqs.annotations en crayon dans le marge du texte & 2) Dessins anciens et modernes gravures et eaux-fortes appartenant à Madame Vve Galippe, première partie, vente à Amsterdam les 27, 28 et 29 mars 1923, De Vries, 86pp.+ 48pp.illustrations hors-texte]
Catalogues : [ Estampes ] [ Nederland ] [ graphique ] [ GRAVURES ] [ Vente ]
DUBIEZ F.J. - Cornelis Anthoniszoon van Amsterdam. Zijn leven en werken, ca.1507-1553
Amsterdam, H.D. Pfann, 1969.
172pp.+ 41 illustraties buiten tekst, roodlinnen uitgeversband, stofwikkel (enkele kleine scheurtjes), 27cm., bevat o.m. oeuvre-catalogus, goed, S79585
Catalogues : [ Houtsnijkunst ] [ schilderkunst ] [ Nederland ] [ Art ] [ ARTS ]
EBERT Hans - Edvard Munch - Graphik aus dem Kupferstichkabinett der staatlichen Museen zu Berlin DDR (Ausstellung 8 Mai bis 31 Juli 1971, Brussel, Bibliothèque royale Albert I)
Brussel, 1971.
25pp.+ 30pp.ills.out-of-text, VG
Catalogues : [ Graphik ] [ graphics ] [ Noorwegen ] [ Art ] [ kunst ]
HOLME Charles (ed.) - Modern etching and engraving European and American [Special summer number of The Studio 1902] - L'eau forte et la gravure modernes
London-Paris, The Studio, 1902.
together 67 + 26pp.of text + 223 plates out-of-text, 30cm., nice hardback (marbled plates, red leather spine with engilded title, original wrappers bound in), text in english & french, VG
Catalogues : [ engraving ] [ graphique ] [ Art ] [ kunst ]
HORST Michael - Albrecht Durer - the complete engravings
, Artline Editions, 1987.
238pp.(of which 106pp.illustrations), 34cm., cart., dustwrapper, in slipcase, VG
Catalogues : [ Dürer ] [ GRAVURES ] [ engravings ] [ Etchings ] [ graphique ] [ graphics ]
HUBER Michel & STIMMEL J.G. - Catalogue raisonné du cabinet d'estampes de feu monsieur Winckler… contenant une collection des pièces anciennes et modernes de l'école Flamande-Hollandoise dans une suite d'artistes depuis l'origine de l'art de graver jusqu'à nos jours, en deux parties
Leipzig, 1805.
2 parties en 1 volume (tome 3 complet): xii + 1183 pp., 16cm., reliure cart. (dos restauré), qqs.rousseurs, rare, dans la série Catalogue raisonné du cabinet d'estampes de feu monsieur Winckler, banquier et membre du sénat à Leipzig… tome III, [contient des biographies des artistes des Pays-Bas, et une description de 6703 oeuvres], S81885
Catalogues : [ engravings ] [ graphique ] [ Nederlanden ] [ Nederland ] [ Vlaanderen ]
HYMANS Henri - Lucas Vorsterman, Catalogue raisonné de son oeuvre, précédé d'une notice sur la vie et les ouvrages du maitre
Bruxelles, Bruylant-Christophe, 1893.
281pp., ouvrage accompagné de planches et de tables méthodiques, br.orig., 27cm., tirage lilmité et numéroté à 756 exemplaires: ceci est no.213 (un des 750 exemplaires sur papier velin de cuve, non coupé, qqs.rousseurs (surtout aux tranches), bon état, S81888
Catalogues : [ Rubens ] [ graphique ] [ engravings ] [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ]
JEAN-NESMY Claude & SAULNIER René - Flordavid peintre de France et d'Israël (par Cl.Jean-Nesmey, pp.297-311 ill.) & Un moine imagier Dom André Bouton - (par R.Saulnier, pp.312-320 ill.)
Bruges (B.), Abbaye de Saint-André-lez-Bruges, 1949.
pp.297-320 richment illustré, Numéro thématique de la revue L'Artisan et les Arts Liturgiques, Revue trimestrielle d'art sacré publiée par les Bénédictins de l'Abbaye de Saint-André , Année 18 nr.1 (1949), bon état, 28.5x37cm., S29919
Catalogues : [ graphique ] [ IMAGERIE ] [ schilderkunst ] [ PEINTURE ] [ religieuse ]
LE BLANC Charles - Catalogue de l'oeuvre de Robert Strange graveur, avec une notice biographique
Leipsic, Rudolphe Weigel, 1848.
xvii + 72pp., 22cm., reliure cart. (plats marbrés, dos en cuir abimé), contient le catalogue raisonné de 62 gravures, Tome 2 de la série Le graveur en taille douce, ou catalogues raisonnés des estampes due aux graveurs les plus célèbres
Catalogues : [ engraver ] [ Scotland ] [ Schotland ] [ England ] [ Engeland ] [ graphique ]
LEBEER Louis - Frans Masereel
Antwerpen, De Sikkel, 1950.
15pp.tekst + 28pp.buitentekstills.+ 1 portret, gecart.band met geïll.stofwikkel, uit de reeks Monographieën over Belgische kunst , [text in dutch]
Catalogues : [ Grafique ] [ Belge ] [ Art ] [ kunst ] [ belgische ]
LEFORT Paul - Francisco Goya. Etude biographique et critique suivie de l'essai d'un catalogue raisonné de son oeuvre gravé et lithographié
Paris, Renouard, 1877.
140pp., 24cm., pages non coupées, br.orig. (dos peu restauré) protégé par papier cristal, peu de rousseurs, bon état, rare, [Contient un catalogue raisonné, avec la description de 275 oeuvres], S81881
Catalogues : [ spain ] [ ESPAGNE ] [ Spanje ] [ raisonné ] [ Catalogue ] [ GOYA ]
MABERLY J. (& HOE Robert Jr., ed.) - The print collector. An introduction to the knowledge necessary for forming a collection of ancient prints, with an appendix containing Fielding's treatise on the practice of engraving
New York, Frederick Keppel, 1885.
viii + 322pp., with notes and a bibliography of engraving (by Robert Hoe), 23cm., hardcover (cloth boards, spine in leather - with some traces of use, esp. at ends), upper edges gilt, very few foxing, good, S81884
Catalogues : [ engravings ] [ graphique ] [ ARTS ] [ kunst ]
MASEREEL, FRANS - De Stad (beeldroman met 100 houtsneden) (& M.J.Brusse : Boefje - Herman Heijermans : Duczika - Gerald Walschap : Houtekiet in de Tweede Grote Vier Omnibus
Amsterdam, De Arbeiderspers, 1963, 537pp., gecart.band
Catalogues : [ kunst ] [ Letteren ] [ Literatuur ] [ Letterkunde ]
MASEREEL Frans (& VAN PARYS Joris, samenstelling) - Masereel - 100 houtsneden bijeengebracht door Joris van Parys
Antwerpen, Houtekiet, 1996.
112pp.geïll., mooie staat
Catalogues : [ Houtsneden ] [ Woodcuts ] [ Masereel ] [ Grafics ] [ Belgium ]
MASEREEL Frans - Retrospectieve Frans Masereel
48pp.geïll., Catalogus van tentoonstelling: Stad Antwerpen, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten 21 juni-31 juli 1958
Catalogues : [ schilderkunst ] [ PEINTURE ] [ Painting ] [ graphique ] [ Masereel ]
MINNE Joris - Joris Minne zeventig [Catalogus van tentoonstelling Provinciaal begijnhof Hasselt 21 okt.-12 nov. 1967]
Hasselt, 1967.
losbladig in map: 18pp.tekst + 30pp.illustraties, in-4, S57510
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ SCULPTURE ] [ beeldhouwkunst ] [ Art ] [ Belgian ]
MOSES Henry - A series of twenty-nine designs of modern costume, drawn and engraved
London, E. and C. M'Lean, 1823.
Complete with 29 engraved plates + 1 engraved figure at titlepage, 29cm., hardcover (leather spine repaired, marbled boards with the title on the upper cover, used), some foxing, previous owner's name written on title page, tipped-in engraved ex-libris of Charles John Myles, S81886
Catalogues : [ textile ] [ textiel ] [ Costumes ] [ MODE ] [ kledij ] [ Kleding ]
MUSSCHE Achilles - Koraal van den dood
Gent, 1938.
61pp.met omslagontwerp en houtsneden van Jozef Cantré, uit de fijne Egmont-letter op simili-Japansch papier gedrukt in de werkplaatsen van de Stedelijke Jongensberoepsschool te Gent met de medewerking van Jozef Cantré , beperkte en genummerde oplage: nr.247/300, 2-kleurendruk, mooie staat
Catalogues : [ Cantré ] [ bibliofiel ] [ Letteren ] [ Poëzie ]
NIEMEIJER Jan A. - Nico Bulder de houtgraveur
Groningen, De Vuurbaak, 1979.
176pp.rijkelijk geïll., in-4, gecart.band met stofwikkel
Catalogues : [ Nederland ] [ Art ] [ kunst ]
NN, - Het daghet in den Oosten en twee andere balladen (inleiding door M.Deruelle, houtsneden van V.Stuyvaert)
s.l., Willemsfonds, 1936, 21 + 72pp.
Catalogues : [ Letteren ] [ Poëzie ] [ Literatuur ]
NN - Albrecht Dürer, his engravings and woodcuts
London, William Heinemann, 1911.
15pp.of text + frontispiece & 65 plates out-of-text, in the series Great engravers , 21cm., editor's hardcover, good condition, S83724
Catalogues : [ graveerkunst ] [ RENAISSANCE ] [ GRAVURES ] [ engravings ] [ ARTS ]
NN - Belgische graveurs van heden
Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Ministerie van Nederlandse Cultuur, s.d., 36pp.geïll.
Catalogues : [ Belgium ] [ België ] [ Art ] [ kunst ]
NN - De Vlaamse grafische kunst tussen de twee wereldoorlogen 1918-1939 (werken uit de verzamelingen van het stedelijk Prentenkabinet)
Antwerpen, 1976.
80pp.rijkleijk geïll., Tentoonstellingscatalogus Hessenhuis Antwerpen 31 jan.-30 april 1976
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ graphics ] [ Art ] [ Belgian ] [ kunst ]
NN - Devotieprenten van de 17de tot de 20ste eeuw
Heusden, Geschied- en Heemkundige Kring Heusden, 1991.
24pp.met ills., geïllustreerde omslag, 23cm., [Catalogus van tentoonstelling ingericht door de Geschied- en Heemkundige Kring Heusden van 12 mei tot 9 juni 1991 in de plaatselijke Openbare Bibliotheek van Heusden-Zolder]
Catalogues : [ Geschiedenis ] [ Prenten ] [ Art ] [ kunst ] [ religion ]
NN - Hedendaagse Zweedse graveerkunst [Tentoonstellingscatalogus 25.04-24.05 1964]
Tongeren, Provinciaal Gallo-Romeins Museum 1964, 14pp.(tekst) + 4pp.ills.
Catalogues : [ Sweden ] [ Suède ] [ Zweden ] [ kunst ] [ Art ]
NN - Heinrich Vogeler - Ein Sammlung aus deutschem Privatbesitz ; 75 graphische Blätter und Zeichnungen [Auktion Catalogus]
Hamburg, Hauswedell & Nolte 1989, 36pp.with ills.
Catalogues : [ graphique ] [ Art ] [ kunst ]
NN - Internationale exlibriswedstrijd 1983 - Tentoonstelling van een selectie van de ingezonden exlibris… & Grafiek uit de U.S.S.R. [Tentoonstellingscatalogus 13.03-17.04 1983]
Sint-Niklaas, Stadsbestuur [Internationaal Exlibriscentrum] 1983, 36pp.+ 48pp.rijkelijk geïll.
Catalogues : [ exlibris ] [ Art ] [ kunst ]
NN - Internationale Exlibriswedstrijd 1985 (tentoonstelling van een selectie van de ingezonden exlibris in het kader van de 12e biënnale van de kleingrafiek)
Sint-Niklaas, Stadsbestuur 1985, 36pp.geïll.
Catalogues : [ exlibris ] [ kunst ]
NN - Joris Minne - gravures en tekeningen
Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, 14 april-24 juni 1978, 21pp.(tekst) + 25 buitentekstill.
Catalogues : [ Belgium ] [ BELGIQUE ] [ België ] [ Art ] [ kunst ]
NN - Rolf Nesch [Noorwegen] - 50 jaar grafisch werk [Tentoonstellingscatalogus]
Brussel, Commissariaat-generaal voor de Internationale Culturele Samenwerking 1985, 40pp.geïll.
Catalogues : [ Norvège ] [ Noorwegen ] [ norway ] [ Art ] [ kunst ]
NN - Rubens in zwart en wit. Reproductiegrafiek 1650-1800
Antwerpen, 2004.
72pp.rijkelijk geïllustreerd, 30cm., catalogus van tentoonstelling (Antwerpen, Rockoxhuis 12 juni- 12 september 2004), mooie staat, S79782
Catalogues : [ Vlaanderen ] [ België ] [ Rubens ] [ graphics ] [ ARTS ]
NN - Van plaat tot prent. Grafiek uit stedelijk bezit, technisch benaderd (tentoonstellingscatalogus)
Antwerpen, Stad Antwerpen, 1982.
141pp.met ills.in kleur en zw/w, in oblong: 23x28cm., mooie staat, [catalogus van de tentoonstelling in Stadsfeestzaal Meir, juli-aug 1982]
Catalogues : [ Belgicana ] [ België ] [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ] [ Art ]
POIRIER Pierre - Esthétique de la gravure italienne
Bruxelles, Palais des académies, 1964.
239pp.avec 100 planches + frontispice + 2 planches ajoutées, 29cm., dans la série Académie royale de Belgique, classe des beaux-arts, mémoires, collection in-4o, deuxième série tome XI fascicule 2, br.orig., jaquet, non coupé, bel état
Catalogues : [ ITALIE ] [ Grafique ] [ GRAVURES ] [ Art ] [ kunst ]
POPPE Vaclav, - Michael Florian - en tjekkisk grafiker og hans exlibris
Dansk Exlibris Selskab 1978, 87pp.richly ill. with reproductions of exlibris, published on the occasion of the XVII international Ex-Libris Congress at Lugano
Catalogues : [ graphique ] [ exlibris ] [ Art ] [ kunst ]
RENIER J.S. - Catalogue de l'oeuvre de Michel Natalis, graveur liégeois
Liège, H.Vaillant-Carmanne, 1871.
147 [2] pp., 23cm., br.orig. (dos renforcé), quelques rousseurs, [Contient la description de 200 gravures de M.Natalis], bon état, rare, S79612
Catalogues : [ GRAVURES ] [ graphique ] [ Luik ] [ Wallonie ] [ BELGIQUE ]
Rubens - Rubens grafiek
Tentoonstellingscatalogus ; Antwerpen, Rockoxhuis, 15 mei-27 juni 1993, 22pp.
Catalogues : [ België ] [ Vlaanderen ] [ Antwerpen ] [ Art ] [ kunst ]
STAINFORTH A.G. - CLX [160] Ex-libris d'André Vlaanderen
Anvers, Boekuil en Karveel, 1946.
28 + [320] + [5] pp.illustré de 160 ex-libris (dont quelques-uns en couleurs) avec description, 21cm., un des 300 exemplaires sur vélin: no.288/300, reliure cart.moderne, bel état, texte en français, S79968
Catalogues : [ ex-librissen ] [ graphique ] [ Art ] [ Belgicana ] [ BELGIQUE ]
STREUVELS Stijn (& MASEREEL Frans, ills.) - Kerstwake
Antwerpen, Opdebeek, 1928.
70pp.geïllustreerd met houtsneden van Frans Masereel, 22cm., vaag stempeltje op voorblad, zoniet in mooie staat
Catalogues : [ Masereel ] [ Kerstmis ] [ Letteren ] [ Literatuur ]
STREUVELS Stijn & JONCKHEERE Karel, inl. & MASEREEL Frans, ill. - De Vlaschaard
Brugge/ Utrecht, Desclée de Brouwer, 1965.
257pp.geïllustreerd met 29 houtsneden door Frans Masereel, 1e uitgave, 30cm., linnen band (witperkamenten rug) met goudopdruk - met wat gebruiksslijtage (enkele vlekjes), 30cm.
Catalogues : [ streuvels ] [ België ] [ Vlaanderen ] [ Masereel ] [ Letteren ]
Various authors - Zwischen den Kriegen. Druckgraphische Zyklen von Kollwitz, Dix, Pechstein, Masereel u.a.
Berlin, Käthe-Kollwitz-Museum, 1989.
125pp.richly illustrated with ills.out-of-text, softcover, 24cm., VG, [exhibition catalogue]
Catalogues : [ graphique ] [ graphics ] [ Art ] [ kunst ]
VORMS Pierre & MASEREEL Frans - Gespräche mit Frans Masereel
Zürich, Limmat-Verlag, 1967.
252pp.with bl/w-ills., cloth, dustwrapper, 25cm., S32317
Catalogues : [ Belgium ] [ België ] [ Masereel ] [ Art ] [ kunst ]
WALCH Nicole - J.-B. Madou - lithograaf
Tentoonstellingscatalogus ; Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I-Galery Houyoux, 4 juni-19 aug.1977, 84pp.(tekst) + 47pp.buitentekstill.
Catalogues : [ lithografie ] [ Art ] [ kunst ]
WESSELY J.E. - Jan De Visscher und Lambert Visscher. Verzeichniss ihrer Kupferstiche
Leipzig, Rudolph Weigel, 1866.
94pp., 22cm., halfcloth binding (marbled plates), some foxing, very few (useful) annotations in text, else VG
Catalogues : [ Holland ] [ Nederland ] [ Catalogue ] [ oeuvre-ecatalogus ] [ graphics ]
VAN BASTELAER Rene - La rivalité de la gravure et de la photographie et ses conséquences. Etude du role de la gravure en taille-douce dans l'avenir
Bruxelles, Hayez, 1902.
95pp., 22cm., publié dans et extrait de Mémoires couronnés et autres mémoires publiés par l'Académie Royale des sciences, des lettres et des beaux-arts de Belgique. Collection in-8o Tome LXI (61), non coupé, qqs.rousseurs, S74531
Catalogues : [ PHOTOGRAPHIE ] [ Fotografie ] [ graveerkunst ] [ Grafique ] [ GRAVURE ]
VAN HEURCK Emile H. - Les Harrewijn ; Jacques, Jacques-Gérard, François, Jean-Baptiste et leurs descendants
Anvers, Buschmann, 1920.
40pp.illustré d'un fac-similé hors-texte et de 6 planches hors-texte dont 3 dépliantes, signé avec dédicace par l'auteur, 23cm., br.orig., bon état, S83605
Catalogues : [ HISTOIRE ] [ Geschiedenis ] [ Biografieën ] [ BIOGRAPHIES ] [ BELGIQUE ]
VAN LOOVEREN Lotti - Hans Orlowski. Prenten
Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I, 1974.
ix + 51pp. + 31 buitentekstplaten, 26cm., tentoonstellingscatalogus, S68666
Catalogues : [ belqique ] [ België ] [ Belgicana ] [ Art ] [ kunst ]
VAN NIEUWENHUYSEN Piet J. - Dirk Baksteen, de etser van de Kempen 1886-1971
Gent, Stichting Mens & Kultuur, 1990.
336pp.rijkelijk geïllustreerd, in-4, linnen band met geïllustreerde stofwikkel, mooie staat, [oeuvre-catalogus van het grafisch werk van Baksteen]
Catalogues : [ Baksteen ] [ Antwerpen ] [ Vlaanderen ] [ graphics ] [ Art ]
VAN STRATEN Henri (DEWANCKEL Gilberte, inleiding en katalogus) - Het grafisch werk van Henri Van Straten
Brussel, Nationale Bibliotheek, 1973.
viii + 14pp.tekst + 31pp.platen, Tentoonstellingscatalogus Brussel K.B. 1973
Catalogues : [ Straten ] [ Van ] [ graphics ] [ graphique ] [ Belge ]
VAN STRATEN Henri (DEWANCKEL Gilberte, introduction et catalogue) - L'oeuvre gravé d'Henri Van Straten
Bruxelles, Bibliothèque Royale, 1973.
viii + 14pp.texte + 31 planches hors-texte, Catalogue d'exposition Bruxelles Bibliothèque Royale 1973
Catalogues : [ Straten ] [ Van ] [ graphics ] [ graphique ] [ Belge ]
VAN DEN WIJNGAERT Frank - Joris Minne
Antwerpen, De Sikkel (voor het Ministerie van Onderwijs), 1951.
16pp.tekst + 28pp.ills.+ 1 portret, in de reeks Monographieën over Belgische kunst , gecart. met stofwikkel, [text in Dutch, cart.cover with dustwrapper, VG]
Catalogues : [ graphics ] [ SCULPTURE ] [ beeldhouwkunst ] [ Belge ] [ Art ]
Copyright © 1997-2012.
Galaxidion,
Marché du livre ancien ou épuisé sur Internet.
Galaxidion.com est une enseigne de la société « Loisirs et Culture ».
Webmaster : contact@galaxidion.com ·