* Numismatic Fine Arts Inc. Auction XXII. Ancient Greek & Roman Coins. June 1st, 1989
Numismatic Fine Arts Inc
- 386 lots illustrés en n/b. Inv.34905
- Bon
- In-8 Oblong
- Reliure
- Los Angeles
14.00 (Occasion)